Evdeki sesler yüzünden sesli oyun oynayamamak

Bu konuya nasıl cevap vermemizi bekliyorsunuz? Bu konuyu tamamen aileniz ile konuşarak aranızda halletmeniz lazım. Bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Kapınızı kapatamıyorsanız aileniz ile konuşun.
Denedim fakat ailemin dediği tek şey, sanki ders çalışıyorsun.

Kardeşlerimin odası benim odama yakın. Ayrıca bilgisayarımın kablosunun takılı olduğu fiş kapının dışında :(

Hocam sistemim kötü uzun zamandır oyun oynamıyordum. Daha yeni bir arkadaş sağ olsun gmod satın aldı bana. Onu oynayacağım role play fakat işte dediğim gibi sorun oluyor.

Onlarla konuşman daha mantıklı olur derken onlara ben arkadaşlarımla konuşurken beni rahatsız etmeseniz olur mu diye ailenle konuş demek istedim.

Bence bu kadar kasma annenin seni kontrol etmesine takılma arkadaşlarında bu durumdan rahatsız olacaklarını sanmıyorum.

Sorun arkadaşlarımın rahatsız olmasında değil benim rahatsız olmamda. Arkadaşlarım veya oyun oynarken annem sürekli kontrol edip dinliyor. Bazen arkadaşlarım ile aramda uygunsuz konuşmalar olabiliyor veya Online serverlerde oynarken :D

İnanılmaz sinir bozucu bir durumdur. Bizim zamanımızda RP ya da sesli oyun oynama diye bir şey yoktu. Fakat bu sesli iletişim programları çıktıktan sonra (TeamSpeak vs) üniversitedeyken benim annemde kimle konuşuyorsun, ne yapıyorsun falan derdi. Uyuz olurdum. Kontrol etmezdi ama sürekli soru sorma halindeydi. Bir bıraktım bırakış o bırakış. Bugün geldik kaç yaşına hala arkadaşlarıyla Discord vs üzerinden oyun oynayanlara özenirim.

Anneler babalar maalesef içine ediyor bazı şeylerin. O konuda da yapacak bir şeyin yok. Ya oturup konuşup ikna edeceksin ya da o şekilde oynamayı bırakacaksın.

Eee sen de ses yapıyorsun?
Ben onları rahatsız edecek kadar yapmıyorum :(
İnanılmaz sinir bozucu bir durumdur. Bizim zamanımızda RP ya da sesli oyun oynama diye bir şey yoktu. Fakat bu sesli iletişim programları çıktıktan sonra (TeamSpeak vs) üniversitedeyken benim annemde kimle konuşuyorsun, ne yapıyorsun falan derdi. Uyuz olurdum. Kontrol etmezdi ama sürekli soru sorma halindeydi. Bir bıraktım bırakış o bırakış. Bugün geldik kaç yaşına hala arkadaşlarıyla Discord vs üzerinden oyun oynayanlara özenirim.

Anneler babalar maalesef içine ediyor bazı şeylerin. O konuda da yapacak bir şeyin yok. Ya oturup konuşup ikna edeceksin ya da o şekilde oynamayı bırakacaksın.
Hiç sormayın annemde öyle ne yazık ki :( Yav oyun oynuyorum diyor kimle konuşuyorsun. Yok işte tanımadığın adamlarla mı konuşuyorsun. Artık gerçekten bıktım bi tat kalmadı artık oyunda :(

Geri
Yukarı