Evden çalışarak para kazanıyor musunuz?

Remote çalışma ile evden çalışılabileceğini bilmiyor musunuz?
Arkadaşın kendisi belliki ya tabakhanede çalışıyor yada otobüs şöförü, yoksa remote çalışma yüzdesinin pandemi ile inanılmaz yükseldiğinin bilgisine sahip olurdu.
Haklısınız dedim ya ne diye uzatmaya devam ediyorsunuz? İlla tartışmamız mı gerekiyor susmanız için? Boşu boşuna uzatmaya devam ediyorsunuz benim fikrim bu yöndeydi beğenmediyseniz beğenmedim diye tepki getirildi, basar geçersiniz boşu boşuna üstelemenin manası yok.

Haklısınız dedim ya ne diye uzatmaya devam ediyorsunuz? İlla tartışmamız mı gerekiyor susmanız için? Boşu boşuna uzatmaya devam ediyorsunuz benim fikrim bu yöndeydi beğenmediyseniz beğenmedim diye tepki getirildi, basar geçersiniz boşu boşuna üstelemenin manası yok.
Rahatsızlık verdiysem özür dilerim.

Tam olarak ne yapıyorsunuz hocam anlatır mısınız?

Hocam popülariteye göre çalışıyorum örneğin şu aralar PUBG Mobile bağımlılığı var bayağı insanlarda o yüzden o oyunda klan, hesap vb. itemleri alıp satıyorum. Dipten almakta fayda var. Mesela 60TL'ye aldığım bir hesabı 150TL'ye satıyorum ya da hiç para harcamadan oyunda kendim kasıyorum itemleri. Yarın bir gün başka bir şey popüler olur ona başlarım sonuçta internet geniş bir alem.

Yeni konular

Geri
Yukarı