Evden en basit para kazanma yöntemleri nelerdir?

Arkadaşlar çok şükür ailemizin durumu iyi ama ben kendi miktarımı az da olsa kendim kazanmak istiyorum. Gelecek için kendimi güvene almak istiyorum. Ha demiyorum ki aşırı lüks para falan öyle değil. Ben evden neler yaparak para kazanabilirim? Ne yaparak ve nasıl?

Toplama bilgisayar hakkında bildiğin şeyler var mı mesela APU sistem, normal sistem vs. toplayabilir misin? Eğer bunu yapabiliyorsan YouTube kanalı aç ve hep bu tarz içerikler çek. Örneğin BIOS nasıl ayarlanır. PC aldıktan sonra yapılması gerekenler. AMD mi intelmi. İşlemci alırken dikkat edilmesi gerekenler.

Ayrıca crack oyun nasıl indirilebilir adlı videolar atabilirsin. Örneğin Cities Skylines bedava nasıl kurulur. CoD MW3 nasıl bedava indirilir. Linkleri link. TL'ye atıp oradan gelen destekle ve eğer ki 1000 aboneyi geçersen gelecek izlenme paralarından bayağı para kazanırsın. Ama dediğim uzun süreçli işler. YouTube'da dediğimi yaparsan bence yükselirsin. Ama mikrofonun diksiyonun iyi olsun videodan önce prova yap yapacaklarını yaz. Kamera açma insanlara sadece oyunu nasıl kuracaklarını göster. Çünkü senin diğer faaliyetlerin onları ilgilendirmez.

İnşallah yardımcı olabilmişimdir. İyi günler.

Toplama bilgisayar hakkında bildiğin şeyler var mı mesela APU sistem, normal sistem vs. toplayabilir misin? Eğer bunu yapabiliyorsan YouTube kanalı aç ve hep bu tarz içerikler çek. Örneğin BIOS nasıl ayarlanır. PC aldıktan sonra yapılması gerekenler. AMD mi intelmi. İşlemci alırken dikkat edilmesi gerekenler.

Ayrıca crack oyun nasıl indirilebilir adlı videolar atabilirsin. Örneğin Cities Skylines bedava nasıl kurulur. CoD MW3 nasıl bedava indirilir. Linkleri link. TL'ye atıp oradan gelen destekle ve eğer ki 1000 aboneyi geçersen gelecek izlenme paralarından bayağı para kazanırsın. Ama dediğim uzun süreçli işler. YouTube'da dediğimi yaparsan bence yükselirsin. Ama mikrofonun diksiyonun iyi olsun videodan önce prova yap yapacaklarını yaz. Kamera açma insanlara sadece oyunu nasıl kuracaklarını göster. Çünkü senin diğer faaliyetlerin onları ilgilendirmez.

İnşallah yardımcı olabilmişimdir. İyi günler.
Bu dediklerinizin hepsini yapabilirim. Ama youtube kanalım var linki bırakayım buna göre fikirler verirsiniz belki.

Bu dediklerinizin hepsini yapabilirim. Ama YouTube kanalım var linki bırakayım buna göre fikirler verirsiniz belki.

Bence şu an ünlü olmadıgın için oynadıgın oyun kimsenin umrunda olmaz. Sen benim dediğimi yap bence.

Bence şu an ünlü olmadıgın için oynadıgın oyun kimsenin umrunda olmaz. Sen benim dediğimi yap bence.
Hocam kimse ünlü değilki video çekerken ama.Çekip öyle ünlü oynuyorlar ?
Birde tüm dedikleriniz youtubeda varken benim öne çıkmam hayli zor ve izlenemem ama ?

Hocam en iyisi ben youtube işini felan bırakayım benden olmaz. Başkaları varken benim izlenmem zor zaten.

Son düzenleme:
Ticarete giriş al sat uyguna PC parçası falan bul. Bunlar fikir tabii kafa yorman lazım ve işin içine girdikçe öğreneceği şeyler olacak yani tecrübe sana öğretecek bu süreçte.

Yeni konular

Geri
Yukarı