Evden kaçınca yakalanmamak için ne yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nealarus

Kilopat
Evet soru bu. Evden kaçınca yakalanmamak için ne yapmalıyız? Ben şu an s*lağın en önde giden bir aile ile yaşıyorum. O yüzden evden kaçmayı düşünüyorum. Eğer olur da kaçarsam yakalanmamam için ne yapmalıyım? Fikirlerini bekliyorum :)

Afedersin, beni ilgilendirmez tabi ama aileniz hakkında böyle ithamda bulunmanız yanlış değil mi?

Afedersin, beni ilgilendirmez tabi ama aileniz hakkında böyle ithamda bulunmanız yanlış değil mi?
Bizim evde yaşarsan anlarsın neden böyle dediğimi. Annem ve babam ayrı. O yüzden dedem babannem'gil ile kalıyorum. Birde emmim var. Söylediğim itham emmim için geçerli değil :)

Bizim evde yaşarsan anlarsın neden böyle dediğimi. Annem ve babam ayrı. O yüzden dedem babannem'gil ile kalıyorum. Birde emmim var. Söylediğim itham emmim için geçerli değil :)
Herkes sorunlar yaşayabilir. Benimde ayrı ama isyan etmedim neden benim başıma geldi diye. Bu beni daha çok güçlendirdi. Tabi çok zor durumlar yaşadığım oldu mu, evet oldu. Ne kadar sevmeseniz de, sizi annenizden çok seven başka birini bulamazsınız. Babalar için belki bende çok iyi şeyler söyleyemem fakat evden kaçma isteğinizi, burunları sürtsün nasıl olsa geri dönerim şeklinde algıladım ben. Bu işler öyle deli cesaretiyle yapılacak şeyler değil.

Kaçıp nereye gideceksin? Hali hazırda gelirin var mı. Dışarısını görünce o ailene koşarak geri dönmeyesin sonra yaşın 15 olarak gözüküyor. Kaçtım dersen de telefonunun konumunu kapat bari.

Herkes sorunlar yaşayabilir. Benimde ayrı ama isyan etmedim neden benim başıma geldi diye. Bunu beni daha çok güçlendirdi. Tabi çok zor durumlar yaşadığım oldu mu, evet oldu. Ne kadar sevmeseniz de, sizi annenizden başka çok seven bulamazsınız. Babalar için çok iyi bir şey söyleyemeyeceğim fakat evden kaçma isteğinizi, burunları sürtsün nasıl olsa geri dönerim şeklinde algıladım ben.
Yemeği nasıl yediğime karışıyorlar, bana inat 100 GB kotalı bittiğinde sap gibi kaldımığız internet aldı. İsterseniz sayayım daha. Bu söylediğim s*lak lafları sadece emmim için geçerli değil :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı