Evden tıkırtı sesleri gelmesi

batuhanbuba

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar evde yalnızım. Evden tak tak sesler geliyor. Sonra vesvese geldi. Çok korktum. Foruma geldim. Ayetel kürsi açtım. İyi yapmış mıyım? Yardım edebilir misiniz? Çok korkuyorum. Ne olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar evde yalnızım. Evden tak tak sesler geliyor. Sonra vesvese geldi. Çok korktum. Foruma geldim. Ayetel kürsi açtım. İyi yapmış mıyım? Yardım edebilir misiniz? Çok korkuyorum. Ne olmuş olabilir?
Apartmanda mı oturuyorsun? Apartmanda isen normal fakat kapılarını kitlemeyi unutma. Onun dışında kendi odanız dışında tüm odaların giriş kapılarını kitleyebilirsiniz bu sayede korkunuz da gider.

Normal eşya tıkırtılarıdır. Sanki evde biri yürüyor gibi hissedersin ama uzun süre bir yerde bulunan eşyalar (genelde laminat parke döşemesiyle alakalıdır) ses çıkarabilir. Sebebi ise laminat parkenin altında küçük taşlar bulunmasıdır. Bunlar döşeme öncesi doğru temizlenmezse çoğu zaman siniri bozabilir. Bence sorun yok gece yatarken 3 ayetel kürsi okuyorum ve yatıyorum. Size de tavsiye ederim.

Genleşme büzüşme vb. olaylar ses çıkartıyor evde. Geçen günlerde hava sıcakken dün aniden hava soğudu. Kaloriferler yanıp sönüyorsa oradan da ses geliyor olabilir. Dışarıdaki rüzgar sesi korkutabilir. Sıkıntı yok korkmayın yani. Korkuyorsanız elinize bıçağı alıp pusuya yatın. 2 dakikaya sıkılıp kalkarsınız zaten.

Geri
Yukarı