Eve geldiğinizde misafir çocuklarını bilgisayarınızın başında görseniz ne yaparsınız?

Eski misafir çocuklarından mısınız?:D
Bu arada korkulmasına gerek yok ben odamı kilitliyorum hiçbir şey yapamıyorlar.
Hiçbir zaman iyi bir bilgisayarım olmadı ki hala yok GFN üzerinden oynuyorum. Üzücü bir durum olduğunu düşünüyorum. Ben de istediğim şeyleri yapamadım bari onlar az da olsa yapsın ne var sanki dünya malı değil mi?

Düşünün, dışarıda geziyorsunuz ve sizden habersiz eve misafirler geliyor, anneniz de misafir çocuklarının sisteminizi kullanmasına izin veriyor. Siz de yorgun bir şekilde eve geliyorsunuz, evde misafir görmek zaten yeterince sinir bozucu bir durum. Bir de çocuklarını sisteminizin başında görseydiniz ne yapardınız? Yaşayanınız varsa yazar mısınız? Hem sohbet edelim hem de biraz gülelim.
Not: Bilgisayarlarımızda şifre olmadığını varsayarak konuşuyoruz.

En sinirli olduğum şeydir bir kere olmuştu alt F4 çektim fbı XD.

İlk öncelikle bilgisayarımda VALORANT oynuyor ise ben kendim "VALORANT HACK INJECTOR" adlı şaka dosyası'nı aç derim. Bilgisayar kapanır ve bir süre oynayamaz. :) Oda olmaz ise mavi ekran hatası -şaka- o uygulamayı çalıştırıp "Sorunu çözemedim yav çözünce haber veririm." diyip dışarı çıkmalarını sağlamak ardından kapıyı kilitlemek. "Nice" taktik.

Notebook'ların Türkiye'de yeni yeni populerlesmeye başladığı zaman almıştım bir tane, gözüm gibi bakıyordum. Dışarıdan eve geldim, misafir çocuğu kırmış ekranını yarısı kopuk. Sinir küplerine bindim, babasını tanıdığım ve durumlarının iyi olmadığını bildiğim için tek kelime etmedim, kendi cebimden tamir ettirdim.

Şimdi misafir çocuğu gelse koyarım bilgisayara oynasın. Benim için pek onemi yok, abartmaya da gerek yok, bilgisayari yiyecek değil.

Ama hala hatirlarim çok şerefsiz bir kuzenim var, zamanın en iyi sistemine sahip, ne zaman onlara gitsem; bozuldu, kablosu yok, parçayı servise yolladim falan derdi. Baskasinin esyasi ile rahat edemediğim icin oynamak da istemezdim, onu oynarken izlemek isterdim 🙂

Geri
Yukarı