Eve geldiğinizde misafir çocuklarını bilgisayarınızın başında görseniz ne yaparsınız?

Düşünün, dışarıda geziyorsunuz ve sizden habersiz eve misafirler geliyor, anneniz de misafir çocuklarının sisteminizi kullanmasına izin veriyor. Siz de yorgun bir şekilde eve geliyorsunuz, evde misafir görmek zaten yeterince sinir bozucu bir durum. Bir de çocuklarını sisteminizin başında görseydiniz ne yapardınız? Yaşayanınız varsa yazar mısınız? Hem sohbet edelim hem de biraz gülelim.
Not: Bilgisayarlarımızda şifre olmadığını varsayarak konuşuyoruz.

Oynasın hocam ne olacak. Ben her insanı hoşgörü ile karşılarım. Oynasın dursun. En azından evimde keyif alsın. 😀

Konu hortlamış. Önceden cevap vermiştim. Yeni bir çözüm olarak...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşünün, dışarıda geziyorsunuz ve sizden habersiz eve misafirler geliyor, anneniz de misafir çocuklarının sisteminizi kullanmasına izin veriyor. Siz de yorgun bir şekilde eve geliyorsunuz, evde misafir görmek zaten yeterince sinir bozucu bir durum. Bir de çocuklarını sisteminizin başında görseydiniz ne yapardınız? Yaşayanınız varsa yazar mısınız? Hem sohbet edelim hem de biraz gülelim.
Not: Bilgisayarlarımızda şifre olmadığını varsayarak konuşuyoruz.

Şimdi misafir çocuğunun nasıl biri olduğunu bilmek gerekiyor. Ben hiç yaşamadım çünkü biri gelince kapıyı kilitlerdim. Evdede yoksam şifreyi kimse bilmediği için açamazdı. He ama çocuk PC bozmayacak tiptense oynasın ama şu System 32 silmeye çalışıp virüs indiren tiplerse evden kovardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı