Eve giren uçma yetisine sahip hamam böceği

czeb

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarda takılırken cızzz bıızzzz diye sesler gelmeye başladı. Tabi böceği gördükten sonraki korkuyla birlikte gelen refleks odayı 1 saniyede terk etmem için yetti. Ortalık sakinleştikten sonra odaya girdim ve böcek ortalıkta yoktu acaba saklanıp benim uyumamı mı bekliyor, yoksa sakin sakin üste doğru açılan pencereden kaçtı mı? (boyutu normal bir hamam böceğinin beş katı uçabilen bir yaratık araba motoru gibi ses çıkartıyordu).

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda takılırken cızzz bıızzzz diye sesler gelmeye başladı. Tabi böceği gördükten sonraki korkuyla birlikte gelen refleks odayı 1 saniyede terk etmem için yetti. Ortalık sakinleştikten sonra odaya girdim ve böcek ortalıkta yoktu acaba saklanıp benim uyumamı mı bekliyor, yoksa sakin sakin üste doğru açılan pencereden kaçtı mı? (boyutu normal bir hamam böceğinin beş katı uçabilen bir yaratık araba motoru gibi ses çıkartıyordu).

Kuştur kuş.

Evet arkadaşlar ahlaksız namussuz böcek pusu kurmuş bana foruma bakarken bir anda saklandığı yerden uçmaya başladı artık salon onun himayesinde papağanımı alıp kaçtık odama papağanımın bana olan güveni sarsılmış gibi bana bakıyor.

Ben de bazen yerde görüyordum kanatları vardı, ama uçtuklarını bilmiyordum. Fotoğrafını atabilir misiniz? Belki hamamböceği değildir.

Gergedan böceği olabilir mi?
download.jpg

Şaka bir yana gerçekten gergedan böceğiyse 😳

Yeni konular

Geri
Yukarı