Eve Hırsız Girmiş

albaywolf

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Alt üst kilitli çelik kapıyı kanırta kanırta açmışlar. 2500 lira civarında eşya almışlar. Neyse ki aldıklarından çok daha fazlasına dokunmamışlar. Buradan tüm Technopat üyelerine şunu duyurmak istiyorum: "HIRSIZA KAPI DAYANMIYOR, OTURDUĞUNUZ YERE MUTLAKA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ KURDURUN." Bir fotoğraf ekleyim de tek başına kapı kilidinin ne kadar işe yaramaz olduğunu görün.

x3mAX4.jpg

Geçmiş olsun, en son benim Taksim de eski çalıştığım firmaya da çatıyı delip girmişlerdi hırsızlar. Kapıdan olmadıysa bacadan giriyorlar sınır tanımıyorlar.

Oha yahu. İç taraftan çekilmiş gibi. Kapı pervazından sokmuşlar zira kilitleri kesmeden çıkmaz oradan. Pervaz ne durumda ? Resim atar mısın ?

Sövmek serbest olsa var yaaaa. Biz kapıyı bile kilitlemiyoruz. :( Sitede mi oturuyorsun ?

Biz de 2 aydır yönetimdeyiz kamera kamera diye bas bas bağırıyoruz ama kimse umursamıyor. Bu arada olay yeri incelemenin sadece bir kaç tane küçük kutuya bakıp bu evde parmak izi yok deyip çekip gittiğini de belirtiyim. Polis milletinden işte bu yüzden her geçen gün daha çok nefret ediyorum. Sinirimden bıçağı böğrüne saplasaydım birinin şehit diyeceklerdi ama şehitliği bırak adam bile değiller.

Oha yahu. İç taraftan çekilmiş gibi. Kapı pervazından sokmuşlar zira kilitleri kesmeden çıkmaz oradan. Pervaz ne durumda ? Resim atar mısın ?

Pervaz dediğin kilit dilinin girdiği yer sanırım.

KrA63V.jpg

Biz de 2 aydır yönetimdeyiz kamera kamera diye bas bas bağırıyoruz ama kimse umursamıyor. Bu arada olay yeri incelemenin sadece bir kaç tane küçük kutuya bakıp bu evde parmak izi yok deyip çekip gittiğini de belirtiyim. Polis milletinden işte bu yüzden her geçen gün daha çok nefret ediyorum. Sinirimden bıçağı böğrüne saplasaydım birinin şehit diyeceklerdi ama şehitliği bırak adam bile değiller.

Pervaz dediğin kilit dilinin girdiği yer sanırım.

KrA63V.jpg

Evet dostum orası. Tahmin ettiğim gibi oradan eşeleyip girmişler. En az 15 dakika sürer hocam kimse ses gürültü duymamış mı ? Komşulara sordunuz mu ? Eşyalar ile çıkan görmemişler mi ?

Sitede oturmuyoruz her katta 2 daire var. Aynı şekilde yan daireye de girmişler. Kattaki 2 daire de boştu. Diğer kattakiler de zaten asansör kullandığı için gelip geçen olmamış. Ne gariptir ki benim masamda 2 tane telefon, salondaki kanepenin üstünde laptop, çalınan bileziğin yanında 2 adet daha bilezik, 1 altın saat ve apartmanın bütün aidatlarının olduğu zarfı es geçmişler. Yani değerli her şeyi alsalardı zarar çok daha fazla olacaktı. Zaten yarından tez yok kasa kiralayacağız. En kısa zamanda da kamera sistemini kuracağım. Kamera sistemi için marka tavsiyeniz varsa alabilirim.

Geri
Yukarı