Eve internet bağlamıyorlar

MamiFK

Hectopat
Daha fazla  
Kaç yıldır Vodafone evde internet kullanıyoruz. Sonra temmuz ayında tarife değişikliği yaptık. Eylülde modemi getirdiler ve hâlâ interneti bağlayamadılar. Altyapı çalışması yapılıyor, modeminizi açık tutun tarzında mesajlar attılar. 1 aydır sesi soluğu çıkmıyor bunların kaç aydır interneti bağlayamadılar mağduruz. Bunları şikayet etme hakkım var mı? Nereye şikayet edebilirim? 50 GB internet gönderiyorlar her ay ama o bile yetmiyor. Kaç defa müşteri hizmetlerini aradık bu konu hakkında bir şey yapamayız diyorlar, beklemelisiniz diyorlar. Temmuzdan beri bekliyoruz zaten bu kadar uzun sürmesi normal mi? Ne yapmalıyım?

Kaç yıldır Vodafone evde internet kullanıyoruz. Sonra temmuz ayında tarife değişikliği yaptık. Eylülde modemi getirdiler ve hâlâ interneti bağlayamadılar. Altyapı çalışması yapılıyor, modeminizi açık tutun tarzında mesajlar attılar. 1 aydır sesi soluğu çıkmıyor bunların kaç aydır interneti bağlayamadılar mağduruz. Bunları şikayet etme hakkım var mı? Nereye şikayet edebilirim? 50 GB internet gönderiyorlar her ay ama o bile yetmiyor. Kaç defa müşteri hizmetlerini aradık bu konu hakkında bir şey yapamayız diyorlar, beklemelisiniz diyorlar. Temmuzdan beri bekliyoruz zaten bu kadar uzun sürmesi normal mi? Ne yapmalıyım?
Allah sabır versin bana bi internet kablosunu takmaya gelmediler.

Eğer interneti bağlatmadan önce sizi bilgilendirmedilerse bence THH ye giderseniz haklı çıkarsınız.
Yok bu kadar uzun süreceğini hiç bize söylemediler 2 hafta dediler yarın dediler 20 kez aramışızdır neredeyse.
THH'ye başvurabilirsiniz.
THH'ye başvurursam 50 gb internet vermeye devam ederlermi? Babam bu yüzden başvurmak istemiyor.
BTK'ya mı yoksa THH'ye mi şikayet edeyim?

Son düzenleme:
Dua et 50 GB vermişler. Sikayetvar.com'u aç Vodafone net yaz ve yazılan şikayetleri gör. Ben de o mağdurlar arasındayım.

Merhaba dostum, aklıma sen geldin eğer hâlâ sorunun çözülmediyse jetfaturadan giriş yaptıktan sonra, en altta şikayet yönetimi var oraya tıkla ve şikayetini yaz. Bu arada bize 50 GB ve arada 10 GB yolluyorlardı. Sana da yollamaları lazım 50 GB iste göndersinler. Göndermezlerse bir daha ara.
Allah sabır versin bana bir internet kablosunu takmaya gelmediler.

Eğer seninde sorunun çözülmediyse sende yukarıdaki mesajımı uygula.
Yani Vodafone kullanıyorsan.
Bu arada şikayet ettim oradan, çözülmesini bekliyorum, sözde 9 iş günü içinde çözülüyormuş.

Son düzenleme:
Eyvallah hocam ben kurtuldum Vodafone illetinden hattımı da kazıkçı Turkcell'e geçirdim. Ev internetinde de Türknet'i seçtim kafam rahat.

Merhaba dostum, aklıma sen geldin eğer hâlâ sorunun çözülmediyse jetfaturadan giriş yaptıktan sonra, en altta şikayet yönetimi var oraya tıkla ve şikayetini yaz. Bu arada bize 50 GB ve arada 10 GB yolluyorlardı. Sana da yollamaları lazım 50 GB iste göndersinler. Göndermezlerse bir daha ara.

Eğer seninde sorunun çözülmediyse sende yukarıdaki mesajımı uygula.
Yani Vodafone kullanıyorsan.
Bu arada şikayet ettim oradan, çözülmesini bekliyorum, sözde 9 iş günü içinde çözülüyormuş.
:D benim hesabtı hedef tayfun kapatıldı biz gittik elektirikci çağırıp bağlattık gelmediler bağlamaya vodafone.

Bizde de binadaki panelde sadece bir tuşa basmaları gerekiyormuş 1 hafta onu bekledik.

Yeni konular

Geri
Yukarı