Eve Online açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Zaneisboos

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce hiç oynamadım arkadaşımın tavsiyesiyle yükledim fakat oyunu başlat diyorum hiçbir şekilde oyun açılmıyor çözümü nedir?

Oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

Olmazsa ekran kartı sürücünüz güncel değilse güncelleyin.

Yine olmazsa aşağıdakileri indirip kurun:

Eğer hala işe yaramadıysa Başlat kısmından arama yerine cmd yazın ve yönetici olarak çalıştırın. Açılan komut ekranına sfc /scannow yazın ve Enter tuşuna basın. İşlemler tamamlanana kadar bilgisayarı kapatmayın.

Eğer hala olmadıysa Başlat kısmından arama yerine cmd yazın ve yönetici olarak çalıştırın. Açılan komut ekranına sırasıyla aşağıdaki komutları yazın:
Dism /Online /Cleanup-Image /Checkhealth
Dism /Online /Cleanup-Image /Scanhealth
Dism /Online /Cleanup-Image /Restorehealth

İşlemler bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar oyuna girmeyi deneyin.

Son düzenleme:
Oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

Olmazsa ekran kartı sürücünüz güncel değilse güncelleyin.

Yine olmazsa aşağıdakileri indirip kurun:

Eğer hala işe yaramadıysa Başlat kısmından arama yerine cmd yazın ve yönetici olarak çalıştırın. Açılan komut ekranına sfc /scannow yazın ve Enter tuşuna basın. İşlemler tamamlanana kadar bilgisayarı kapatmayın.

Eğer hala olmadıysa Başlat kısmından arama yerine cmd yazın ve yönetici olarak çalıştırın. Açılan komut ekranına sırasıyla aşağıdaki komutları yazın:
Dism /Online /Cleanup-Image /Checkhealth
Dism /Online /Cleanup-Image /Scanhealth
Dism /Online /Cleanup-Image /Restorehealth

İşlemler bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar oyuna girmeyi deneyin.
Ekran kartı sürücüm ve oyun güncel. Aşağıdakileri en kısa zamanda deneyip geri dönüş yapacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı