Evelynn Late Game'de oyundan düşmemek için ne yapılmalı?

Katılım
7 Mayıs 2021
Mesajlar
2.474
Çözümler
2
West hesabımda Evelynn mainim, 6 levele kadar gank atmayıp 6 levelden 10 levele kadar 6-0 gidiyorum ama sonra oyundan düşüyorum ve bu her maçta oluyor. Ne yapmalıyım?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Janpardayan

Decapat
Katılım
10 Mart 2019
Mesajlar
478
Çözümler
3
Farm yapmayı bırakmayın çok üstünlük alırsanız 6'dan sonra rakip ormancının kamplarınıda almayı deneyin ama dikkatli olun bunun dışında evelyn zaten late Game Hero'su karşı takımın carrylerini tek yakalayıp indirmeyi deneyin açık arayın bulduğunuzda zaten öndeyseniz direk paramparça ediyor eve iyi forumlar.
 

Mai Sakurajima

Decipat
Katılım
28 Şubat 2021
Mesajlar
2.768
Makaleler
2
Çözümler
26
Yer
Ankara
Evelynn OTP birisi olarak söylüyorum, belli bir üstünlük kurduğun zaman sürekli CT Jungle at ve üstteki arkadaşların dediği gibi karşıdaki Carry heroları tek yakalayıp kes. Ayrıca 6 level olana kadar farm yapman doğru değil en azından her maç doğru değil çünkü pozisyon çıktığında 6.seviyeden önce Flash ile beraber kill çıkarabiliyorsun. Doğru item çıkmakta önemli bu arada, eğer karşıda MR kasan-kasacak herolar varsa Void Staff çıkmayı unutma, Late Game'de kolay kolay düşecek bir Hero değil Evelynn.
 

Furkan17TR

Kilopat
Katılım
6 Mart 2017
Mesajlar
5.599
Makaleler
4
Çözümler
35
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Counter jungle yapılacak şampiyon var, yapılmayacak şampiyon var.

Ayrıca Evelyn bir dövüşçü değil, suikastçi. Yetenek kiti, bir şampiyona tek atmak için dizayn edilmiş. Fightı takımınızın başlatıp, sizin arkadan dolaşıp en arkada durması gereken ADC'yi bir anda çıkartmanız gerek.

Aynı şey Zed, LB için de geçerli. Bu gibi suikastçi şampiyonların hayatta kalmaları yoktur, fight başlatmak onların görevi değildir. Onların görevi, fightta kendini unutturup bir anda belirip birini fighttan çıkartmaktır.
 

mthn90

Centipat
Katılım
8 Temmuz 2020
Mesajlar
716
Çözümler
6
Yer
İzmir
Evelynn ile nasil late game'de dusuyorsunuz hocam? Karakter zaten mid-late game canavari. 100K Evelynn'im var ilk basede dark seal alip domine ediyorum oyunu.
 

Yeni konular

Yukarı