Everest everpad DC-718 ROM atınca Wi-Fi çalışmıyor

merdo200tr

Hectopat
Arkadaşlar elimde everpad DC718 beyaz olanı var, A33 4 çekirdek işlemci 1GB RAM'lı version. Ne root atabiliyorum ne de ROM. Çünkü ROM atınca sitesinden indirdiğim Android 4.4.4 ROM'u kuruyorum, kendi ROM'u çalışıyor fakat Wi-Fi açmaya basınca açılmıyor. Bana çözüm önerebilecek bir arkadaşım var mı? Bir yöntem gördüm rootlarsan eğer önceki ROM'daki Bluetooth Wi-Fi dosyalarını kopyala, yeni ROM'u rootla ona yapıştır çalışır tarzı bir şeydi fakat dediğim gibi rootlanmıyor da :D. Rootlansa da tam olarak nasıl yapılır bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stock ROM'a dönüp tekrar dene. Belki bir şeyi yanlış yapıyorsundur. Bende uğraşmıştım zamanında.

Yani Stock ROM'da sorun, Wi-Fi antenini kontrol et (ben Custom ROM'da çalışmayıp Stock'ta çalışıyor diye anladım).
Hayır bakın anlatamıyorum. Tabletin sitesinde stock romları var android 4.4 den 6.0 a kadar hepsi var. Bu tablet 6.0 ile geldi ve fazlasıyla donuyor. Benim amacım 4.4 romu kurmaktı, kurdum fakat wifi çalışmadı bu sebeple 6.0 a geri döndüm. Kutudan çıktığı 6.0 romunda wifi çalışıyor ama öteki romlarda çalışmıyor. Çalıştırmanın bir yolu yok mu ? Hepsi stock rom esasında.
Bir bilgisi olan yok mu arkadaşlar ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı