Everest, Frisby, GamePower gibi markalar neden alınmamalı?

55superx

Megapat
Makaleler
2
Ya onlar kalitesiz, çöp deyip geçmek yerine daha özgün cevaplar bekliyorum. Mesela bu markaların klavye, mouse ve kulaklıklarını alırsak diğer markalara göre ne kaybederiz?

Ayrıca bir de bu markalara ait monitör alınırsa kaliteli markalardan ne farkı olur? Mesela Samsung monitör ile Samsung VA panel kullanan ve üzerinde "0 ölü piksel garantisi" yazan bir James Donkey monitörün ne farkı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden almamalıyız çünkü, Çin'de dandik bir fabrikadan bu ürünler çıkıyor, üstüne yüzlerce marka basılıyor. Alixexpress'e bakarsanız Rampage'in, Gamepower'ın ürünlerinin farklı markalı hâlini görebilirsiniz.
Evet bu durumu bizzat görmüştüm. Gördüğüm Rampage bir fan kiti ile Gamepower kit tamamen aynıydı 😅

Son düzenleme:
Genelde bu markaların kasalarının önü cam ve göz alıcı şekilde RGB aydınlatmalı olur. Sistem toplamaktan anlamayan insan da bu tuzağa düşer.

Fakat sırf ışığı için aldığı kasayı ne kadar araştırdı? Ben söyleyeyim, hiç. Sadece fiyatına baktı, hoşuna gitti ve aldı. Daha sonra reklam noktasına geliyoruz, bunu arkadaşlarına da öneriyorlar... :D

Youtube'de Izoly PC videolarına bakın, alanların yarısı eş-dost tavsiyesi ile alanlar... Ben bu markaların da böyle satıldığını düşünüyorum.

Yukarıda bazı noktalara değinilmiş, ben de bu RGB konusuna değinmek istedim, teşekkürler.

Geri
Yukarı