Everest Kasa ve PSU'lar Nasıldır?

Featen

Hectopat
Merhaba. Bir sistem topluyorum, kasa ve PSU konusunda şöyle bir vesveseye kapıldım;
Everest fiyat olarak daha iyi oluyor fakat performansı kötü olarak söyleniyor. Bu açıdan kasa ve PSU'yu Cooler Master almayı düşünüyorum fakat yine de danışmak istedim. Everest alırsam problem çıkma olasılığı daha fazla değil mi?

PSU'ları tabiri caizse saatli bomba gibidir. Sistemin kalbi gibi, önemli bileşenleri böyle dandik markalardan seçmeyin. Genel olarak her alandaki ürünleri dandik. Önermediğimiz markalar arasında liderliği tutuyor.

PSU'ları tabiri caizse saatli bomba gibidir. Sistemin kalbi gibi, önemli bileşenleri böyle dandik markalardan seçmeyin. Genel olarak her alandaki ürünleri dandik. Önermediğimiz markalar arasında liderliği tutuyor.
Cooler Master önerir misiniz? MasterWatt 700W 80+ ve Masterbox Lite5 RGB kasa almayı düşünüyorum. Nasıldır?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı