Everest Kasa ve PSU'lar Nasıldır?

Everest PSU'lardan kesinlikle uzak durun. Kasaları hakkında ise bir bilgim yok. Ama öneren de görmedim. Siz mecbur olmadıkça kullanmayın. Cooler Master iyi bir tercih olacaktır.

Ben anlamıyorum gerçekten, 150 liralık kasa ile 500 liralık kasayı yanyana koyup Everest'e berbat demek nasıl bir mantığa sığıyor ? Cooler Master en kötü 250 liraya kasa satıyor kafayı yiyicem Everest satıyor 100 liraya en kötü. Ya anlama sorunu mu yaşıyorsunuz bu arz talep meselesi kardeşim ben kalkıp en az GTX 1050Ti ve güçlü bir işlemcili sistem dizecek olsam zaten Everest almam. 3 bin liralık sisteme neden 100 liralık kasa takıyım ? Paran varsa git en iyisini al eyvallah. Şimdi Glory 01 kullanıyorum acayip mutluyum aldığım için gidip 200-250 liraya iyi markaların giriş seviyesi diye verdiği karton kutulardan daha iyi beni tatmin ediyor ne PSU ne kasa fanı ses yapıyor içi kablolama için müsait 5 fan rahatlıkla takabilirsin üstünde manyetik mazgalı var oh ben daha fazlasını istemiyorum benim için iyi.

PSU olarak haklı olabilirler bence güç kaynağı kasa ile birlikte alınmamalı güvenilir bir markadan harici alınmalı.

Gece gece elim ayağım titredi.

Kasaları çok kalitesiz oluyor. Yakın zamanda montaj için gelmişti bir tanesi. Gerçekten bu kadar kalitesiz kasa zor bulunur. Gidip eski ama kaliteli bir kasa almayı tercih ederim ben. Olur olmaz noktalardan insanı çıldırtabiliyor ve kasa bütünlüğü neredeyse yok. Kasa konusunda bile böyle davranan bir firma PSU konusunda neler yapar siz düşünün artık.

Kimse 150 TL ve 500 TL kasaları karşılaştırmıyor. Mesajları iyi okuyun.

En "az" 500 liraya kasa üreten var birde 150 liraya üreten var ve aralarınca çok kalite farkı var.

Anlatmak istediğim buydu, anladığınız için teşekkürler!

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı