Everest Masaüstü Fan alınır mı?

Bir ara Migros'a gelmişti bu, gidip incelemiştim. Çok dandik, kalitesiz bir ürün, Everest markasından da bekleneceği üzere. Önermem.

Bence buna bu kadar para vereceğinize bir adaptör bulup onu değerlendirebilirsiniz. Benim eski bir adaptörüm ve önceki bilgisayarımın işlemci soğutucusundan çıkardığım fanım vardı. Bunu arkadaşıma lehimlettim ve stabil bir şekilde kullanıyorum.

Bunun aynısını ama markası farklı olanı kullanıyorum. Kademe ayarlama yok sabit soğuk üflüyor ve az. Metal olmasına bakma plastik daha iyi o kullanılan dandik metalden. Motoru güçsüz ve hava üflemiyor. Babam içini açıp oynama yapmak zorunda kaldı. Sessizlik konusunda ortalamanın üstünde. Oturduğun yerin hava akışı iyiyse ve amacım 10 damla yerine 4 damla terlemek diyorsan belki işe yarar. Ben tavsiye etmem. Kağıttan yapma yelpaze daha iyi.

10 Temmuz'da bim'e gelmişti bu fan bulabilirsen alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10 Temmuz'da bim'e gelmişti bu fan bulabilirsen alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu beğenmedim. Sanırım Evereste ilk defa bir kereliğine mahsus bir şans vereceğim. Fareleri rezalet olsa da belki fanları iyidir. Siparişi verdim. Elime ulaşsın nasıl bir şey aktarırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı