Everest mercury X8 mouse inceleme ve uzun kullanım deneyimleri

Evet arkadaşlar alalı tam 10 ay olmuş ve aldığım fiyat 49.90'dı kargo dahil, şu anda kargo dahil en düşük fiyat 59.90 çiçek sepetinde.
Ürünün özellikleri artıları ve iyi yanları ile genel kullanım deneyimlerimi yazdım.
Öncelikle alış nedenlerimden başlayayım.
1 - En önemli sebep sade olması, evet maalesef bu fiyat bandındaki ürünler saçma sapan şekillerde ve ele tam oturmayan kalıplarda oluyor fakat bu mouse oldukça sade ve şık.
2 - Büyük olması, evet benim gibi büyük elli kullanıcılar için büyük mouselar zaten bir nevi zorunluluk. Toplam uzunluğu 13 cm olsa da el koyulan kısmı 11-12 cm aslında yine de oldukça büyük diyebiliriz.
3 - Hafif, kaç gram olduğunu bilmiyorum fakat oldukça hafif diyebilirim, eli hiç yormuyor.
4 -Kablosu iple sarılı kırılmıyor yani.
5 - Ve tabii ki ucuz.
6 - Umurumda olamayan ama yine de var olan özellikler; yanda iki tane makro tuşu var ( çalışıyor mu hiç denemedim ), ışqlı mışqklı ( şaka bir yana fena değil renkleri ), ortasında 5 farklı hassasiyet ayarı var ( ben sadece 2. yi kullanıyorum )
Şimdi gelelim kötü yanlarına.
1 - Mouse pad olmadan oldukça kullanışsız sudan çıkmış balığa dönüyor mouse ( elinizde yoksa kitap da olur )
2 - Bazen çift tıklıyor ama bu sinirlenip yere vurduktan sonra oldu ( ucuz mouse un güzel yanı :) )
3 - Işık kapatma seçeneği olsa güzel olur laptopun yanında uyuyorum mining yüzünden 7/24 açık kalıyor sürekli tak çıkar USB girişi yalama oldu.
Ürün fotoğrafları.

WhatsApp Image 2021-05-11 at 04.06.57 (2).jpeg

WhatsApp Image 2021-05-11 at 04.06.57.jpeg

WhatsApp Image 2021-05-11 at 04.06.57 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-05-11 at 04.06.58.jpeg

Genel yorum parasının hakkını veriyor, bu bütçeye daha iyisini alamazsınız gibi geliyor.

Tabii şunları da belirteyim ben fazla rekabetçi oyunlar oynayan bir insan değilim o yüzden mouse fazla işim olmuyor oynadığım bir CS:GO var nova 4'üm orada da.
Onun dışında oyunların % 90 nını gamepad ile oynuyorum.

Umarım daha uzun yıllar kullanırım ileride bir sorun yaşarsam tekrar güncelleme yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı