Everest Rampage KB-R15 İnceleme

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere 3 gün önce aldığım Everest Rampage KB-R15 Mekanik Klavye'nin incelemesini yapacağım.
Klavyeyi N11'den 242,64 + 6,49 TL'ye almış bulunmaktayım. Ürün elime 3 gün içerisinde ve çok güzel paketlenmiş bir şekilde ulaştı. Ürünün kutusunu aşağıdaki resimde görüyorsunuz.
20180421_160131-min (1).jpg
20180421_160052-min (1) (1).jpg

Kutunun önünün sade ve hoş olduğunu söyleyebilirim. Fakat arka kapağa geldiğimizde ise bol gözüksün diye her cümlenin 6 farklı dilde yazıldığını söyleyebilirim.
Kutudan çıkanlar ise sıradan bir şekilde:
  • Garanti Belgesi (2 Yıl)
  • Kullanım Kılavuzu
  • Klavye
Klavyeye geldiğimizde ise üstte RAMPAGE yazısı, yön tuşlarının üstünde ise PULSE yazısını görmekteyiz.
20180421_160609-min (2).jpg

Switch olarak ise bu klavyemizde Cherry MX Blue'ya benzeyen bir switch olan "Outemu Blue Switch" kullanılmış. Switch'in özellikleri ise başlıca şöyle:
  • 60G Basınç
  • Tactile,Clicky
20180421_160215-min.jpg

Klavyenin driver'ından girerek ışık ve makroları ayarlayabiliyorsunuz.Işık efektleri ise:
  • Wave (Dalga)
  • Reaction (Reaksiyon)
  • Deliver (Dağıtıcı)
  • Bustle (Telaş)
  • Breathe (Nefes Alma)
  • Full Lighted (Tamamen Açık)
  • Custom (Kendinizin Ayarlayabileceği Efekt)
olarak görebiliyorsunuz.
Tüm konuyu ele alarak konuştuğumuzda ise klavyenin olan tek olumsuzluğu fazla ses çıkartması. İyi günler...

Bu forumda Everest'in kalitesiz olduğu söylenir. Benim kasamda Everest marka umarım uzun bir süre sorunsuz çalışır. Klavyenin görünüşünü çok beğendim, renk paleti bana sade ve asil geldi. Hayırlı olsun.

Bu forumda Everest'in kalitesiz olduğu söylenir. Benim kasamda Everest marka umarım uzun bir süre sorunsuz çalışır. Klavyenin görünüşünü çok beğendim, renk paleti bana sade ve asil geldi. Hayırlı olsun.
Neredeyse tüm Türkiye söylüyor sadece bu forum mu?

Kasanın bozulacak neredeyse hiçbir fonksiyonu yok ki donanımı içinde tutan bir kutudan ibaret.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı