Everest Rampage KM-R1 Alınır MI?

Yuspro

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Everest çok bildiğim bir marka değil uzun zaman önce kablosuz faresini kullanmıştım fiyatına göre iyiydi, yine fiyat performans ürünü arıyorum, elimde Logitech MK270 var faresi uzun süreli kullanımda bileğimi ağrıtıyor, KM-R1 sizce elmdeki setten iyi midir? Bu arada bütçe en fazla 100 TL.

Everest ürünleri ilk kullanımda güzel hissettirse de ilerleyen zamanlarda çok sorun çıkarıyor. Sosyalde en önerilmeyen markalardan biridir. Tek sıkıntınız fare ise ayrı olarak sadece fare almanızda fayda var.

Everest ürünleri ilk kullanımda güzel hissettirse de ilerleyen zamanlarda çok sorun çıkarıyor. Sosyalde en önerilmeyen markalardan biridir. Tek sıkıntınız fare ise ayrı olarak sadece fare almanızda fayda var.
Bir kaç yıl idere etse yeterli benim için ama beş altı ay sonra sıkıntı çıkartacaksa az daha bekler Logitech alırım. Klavyede bir problem yok önerebileceğiniz bir fare var mı ?

Bir kaç yıl idere etse yeterli benim için ama beş altı ay sonra sıkıntı çıkartacaksa az daha bekler Logitech alırım. Klavyede bir problem yok önerebileceğiniz bir fare var mı ?
Everest farelerin genelde 1-2 ay içinde üst kısımdaki tekerlek bölümü bozulur. 6 ay kullandım diyeni de görmedim şuana kadar. 90 lira civarı Bloody V7M modeline göz atabilirsiniz, benim alacağım fare oluyor kendisi.

Everest farelerin genelde 1-2 ay içinde üst kısımdaki tekerlek bölümü bozulur. 6 ay kullandım diyeni de görmedim şuana kadar. 90 lira civarı Bloody V7M modeline göz atabilirsiniz, benim alacağım fare oluyor kendisi.
Farklı forumlarda bu ürünü uzun süre kullananları gördüm, öneriniz için teşekkür ederim fanı olmasamda sempati duyduğum bir marka olan Logitech'i tercih ederim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı