Everest Rampage Macromy KB-R33 Klavye Alınır Mı?

Cayxe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, klavye alacağım ama hangi klavye alacağımı bilmiyorum. Bir kaç özellik gördüm diğer klavyelerde ama ne kadar gerekli bilmiyorum. O özelliklerde G keys ve multi medya tuşları. Çoğu klavyede yok bu ikisi. Bunu buldum istediğim özellikleri taşıyan ve bir kaç klavye daha var ama onlarda 700'den aşağı yok. Bu iyi mi sizce alınır mı? Eğer iyi değilse 400 TL gibi bir bütçem var buna göre bir klavye önerir misiniz. (şimdiden teşekkürler.) (Bir de aklımda Cooler Master Masterkeys Lite L var.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak klavyenin kablosu örgülü güzel bir biçimde geliyor tuşlarında gram ses yok sessiz klavye bazı konularda mekanik klavye olarak geçmiş yanlış bilgilendirme o. 9 çeşit RGB tuş şekli var sabit renk, sese duyarlı, sağdan kayarak gitme, soldan kayarak gitme, ortadan dağılma, soldan sağa renk yağmuru gibi RGB renkleri güzel multimedya tuşları kullanışlı çok hoşuma gitti. FN tuşu ile de birçok işlem yapılabiliyor çok kullandığım int. sayfası hesap makinesi gibi vb. makro tuşları programsız kendi beyni hafızası var. Mr tusuna basıp bir tuş seçip sonra ne yapmak istiyorsanız ona basın sonra Mr basıp yola devam. 2.si klavyede oyuncu modu var Fn-Q basarsanız sadece W, A, S, D tuşları çalışıyor gibi özellikleri var rahat bir klavye tavsiye ederim bu fiyata.

İlk olarak klavyenin kablosu örgülü güzel bir biçimde geliyor tuşlarında gram ses yok sessiz klavye bazı konularda mekanik klavye olarak geçmiş yanlış bilgilendirme o. 9 çeşit RGB tuş şekli var sabit renk, sese duyarlı, sağdan kayarak gitme, soldan kayarak gitme, ortadan dağılma, soldan sağa renk yağmuru gibi RGB renkleri güzel multimedya tuşları kullanışlı çok hoşuma gitti. FN tuşu ile de birçok işlem yapılabiliyor çok kullandığım int. sayfası hesap makinesi gibi vb. makro tuşları programsız kendi beyni hafızası var. Mr tusuna basıp bir tuş seçip sonra ne yapmak istiyorsanız ona basın sonra Mr basıp yola devam. 2.si klavyede oyuncu modu var Fn-Q basarsanız sadece W, A, S, D tuşları çalışıyor gibi özellikleri var rahat bir klavye tavsiye ederim bu fiyata.
Hocam çok teşekkür ederim yani bu klavyeyi almalıyım? Peki hiç tuşa bastığınızda algılamamazlık oldu mu? Bir de ben hiç görmedim bu klavyenin makrosunu ayarlanmasını felan. Buna bi açıklık getirir misiniz? Mesela Google'ı açacağım direkt olarak Web adresini mi yazacağım? Bir programdan falan mı ayarlanıyor?

Everest çok sağlıklı bir marka değil bence. Everest'e güvenilmez. O kadar para vereceksen diğer seçeneğin çok daha iyi olabilir bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı