Everest Rampage Myth vs GamePower Warlock

Duygusuz3446

Hectopat
Kendi bütçeme uygun beğendiğim klavyeleri söyleyeceğim. Bana bunlardan hangisini almam konusunda yardım ederseniz sevinirim.
  1. "Everest Rampage Myth". Bu modeli sevmemin nedenlerinden biri, Rampage'in fiyat performans açısındaki kaliteliği. Bu ürün benim istediğim bastığın tuşun yanması ve dalgalanma modu gibi modları içerdiği için dikkatimi çekti ve biraz da küçük
  2. "GamePower Warlock". Bu model ülkemizde yeni yeni piyasaya sürülmüş bir model olarak anılıyor ben de gördüğümde de beğenmiştim. Aynı modlar bunda da var ve + yön olarak bilek desteği var fakat biraz büyük.
Sizden bu 2 klavye arasından seçiminizi yapmanızı isteyeceğim.
Teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz etin yahnisi yenmez. Hangisini alırsanız alın bir süre sonra patlak verecektir. Bu sebeple ikisini de almamanız gerek. Kaliteli bir mekanik klavye için en az 300 TL civarında bir bütçeniz olmalı. RGB önceliğiniz var ise de bu bütçede en mantıklı ürün Masterkeys Lite L'dir.

Ucuz etin yahnisi yenmez. Hangisini alırsanız alın bir süre sonra patlak verecektir. Bu sebeple ikisini de almamanız gerek. Kaliteli bir mekanik klavye için en az 300 TL civarında bir bütçeniz olmalı. RGB önceliğiniz var ise de bu bütçede en mantıklı ürün Masterkeys Lite L'dir.
Ben burada dedim ki hangisi daha iyi senin görüşüne saygım var fakat ben zaten üst seviye bir klavye aramıyorum. Şu anlık hangisini alıyım diyorum bakıp bana cevap yazarsan sevinirim saygılar...

Ben burada dedim ki hangisi daha iyi senin görüşüne saygım var fakat ben zaten üst seviye bir klavye aramıyorum. Şu anlık hangisini alıyım diyorum bakıp bana cevap yazarsan sevinirim saygılar...
Meraktan tekrar stoklara girdiğinde GamePower Warlock aldım 1 2 gün önce. Şuan onu kullanıyorum. His olarak sanki daha önce Outemu Red Switchli bir klavye daha önce kullanmamış gibi hissediyorum. 160TL'ye fena değil gibi duruyor ama Cooler Master MasterKeys Lite L daha iyi bir tercih olur senin için. Ama ben yok ben gerçek bir mekanik istiyorum bu iki klavye arasından birini alacağım dersen, hangisini alırsan al aynı kapıya çıkıyor sonuç değişen pek bişey olmayacaktır.

Dosya Ekleri

• IMG_20180408_010214.jpg
    IMG_20180408_010214.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20180408_011224_HHT.jpg
    IMG_20180408_011224_HHT.jpg
    121,5 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_20180408_011253_HHT.jpg
    IMG_20180408_011253_HHT.jpg
    146,7 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_20180408_011244_HHT.jpg
    IMG_20180408_011244_HHT.jpg
    278,5 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı