Everest SGM L1 Lumos fare Valorant'ta titriyor

erdmee

Centipat
Daha fazla  
Selam, yaklaşık 2-3 hafta önce hiç kullanmadığım Everest SGM-L1 lumos marka fareyi bilgisayarıma yükledim. Driverini kurdum ve oynamaya başladım. İlk haftalarda sorun yoktu. Valorant'ta yavaş yavaş alışmaya çalışıyordum ki bir hafta önce bir olay fark ettim eğer ki hızlı bir şekilde arkama dönmem gerekirse ekran titremeye başlıyor. Fare, mouse Pad'de tamamen dönse bile ekranda Crosshair V'ye bakışım titriyor ve arkama dönemiyorum. Bu yüzden çok fazla kez öldüm. Bunun farenin biraz ucuz olmasıyla ilgili olduğunu düşündüm, eski faremi taktım ve herhangi bir sorun yok ama SGM-L1 lumos marka olan farem ile arkama dönerken veya fareyi hızlı bir şekilde sağ ve sola kaydırırsam, herhangi bir yöne düz bir şekilde kaydırsam bile mouse o yöne gitmek yerine olduğu yerde titriyor. İmleç titremiyor arkadaşlar, ekran titriyor.

Mesela şu an deniyorum, mouse soldan sağa düzgünce geldi ekranda ama Valorant'ta nedense anlattığım gibi oluyor. Anlamayanlar için yaklaşık ekranın küçük bir bölümünde mouse durmadan sola ve sağa gidiyor ama küçük bir bölümde ve bu durum arkama dönmemi ve sağımla solumu hızlıca kontrol etmemi engelliyor. Umarım anlatabilmişimdir. Yardıma ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı