Everest SGM-X7 nasıl hafifletilir?

1oor

Hectopat
Yaklaşık 5-6 ay önce aldığım bir mouse. Herkes diyordu alma çok ağır, alma sol tık bazen çalışmıyor diyorlardı. Sol tık gayet işi çalışıyor fakat gerçekten çok ağır bir mouse. İçini aç 2 vida var onları sök hafifliyor diyorlar. Sizce ne yapmalıyım? Çözümü nedir? Cevap ve önerilerinizi bekliyorum, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

atakan7474

Kilopat
Makaleler
1
Bir zamanlar kullanmıştım o kalitesiz fareyi içini açın 2 adet ağırlık var onları çıkarınca kuş gibi oluyor sanki boş gibi.

ahmetoz37

Hectopat
Yer
İstanbul pendik
Bu mouseyi bende bir süre kullanmak zorunda kaldım. Ağırlığından dolayı kaymıyordu. Oyunlarda sinirlenince parçaladım. Bir süre resimdeki gibi kullandım. Gayet hafifti, eline oturmuyor ancak artık kayıyor. [emoji1] [emoji1] [emoji1]
images.jpg

berkeyelkenci

Hectopat
Yaklaşık 5-6 ay önce aldığım bir mouse. Herkes diyordu alma çok ağır, alma sol tık bazen çalışmıyor diyorlardı. Sol tık gayet işi çalışıyor fakat gerçekten çok ağır bir mouse. İçini aç 2 vida var onları sök hafifliyor diyorlar. Sizce ne yapmalıyım? Çözümü nedir? Cevap ve önerilerinizi bekliyorum, iyi günler.
Farenin Everest falan yazan etiketinin alt çaprazındaki bantları bir tornavida ile çıkar ve bir yere kaldır orada vidaları göreceksin vidaları sök ve fareyi parçala ardından farenin alt kısmında demir külçesi gibi şeyler var onları sök ve fareyi tekrar monte et bantları yapıştır ve işlem tamam.

Yukarı