Everest SM-700 incelemesi

Mouse bugün elime geçti. Sadece kısa bir bilgilendirme yapacağım alacaklar için. Mouse fiyatının en iyisi diyebilirim. Daha iyi Mouse'ler 150TL'nin üstünde.

Tasarım açısından ben beğendim uzun eli ve kısa eli olanlar da kullanabilir. Abartılı bir büyüklüğü yok ele oturuyor.

Tuşlara gelirsek bir tuşa basacağız diye yumruk atmamıza gerek yok. Tuşlar yumuşak ve kolaylıkla basılabiliyor.

Mouse tekerleği de kaliteli. 6 tuş bulunuyor. Baş parmağımızın geldiği noktada bulunan 2 tuş çok işe yarıyor diyebilirim. Default tuş ayarı bir sayfada veya herhangi bir yerde ileri veya geri gitmemizi sağlıyor.

DPI tuşuna gelirsek mouse 3200DPI'ya kadar çıkıyor. En az 800DPI en yüksek 3200DPI. 800-1200-2000-3200DPI şeklinde 4 DPI seçeneği var.

LED ışıkları konusunda canlı ve güzel renkleri var. Parlaklığı vb. iyi diyebilirim. SM-700 tak-çıkar özelliği ile kolaylıkla kullanılabiliyor. Kablosuna gelirsek mavi-siyah örgülü bir kablo.

Bu benim ilk incelememdi. Everest kötü de olsa fiyatına göre bu mouse aşırı iyi diyebilirim. Bütçenizi fazla çıkaramıyorsanız bu fareyi tercih edebilirsiniz. Yanlışlarım olabilir, eksik yazdığım veya hiç yazmadığım şeylerde olabilir. Dediğim gibi ilk incelememdi bu. Umarım başarılı olmuştur. Başka bir konu hakkında da konuşayım. Mouse daha yeni geldi. Ben alacaklar için sadece bilgilendirme yaptım.

Dosya Ekleri

• Everest SM-700.jpg
    Everest SM-700.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen almam. Yine de inceleme için elinize sağlık.
@Samotne Ciasteczka Aşağıdaki X7'i bir arkadaşımıza aldık. Kullanım süresi çok az oldu. 1.5 ay gibi kısa bir sürede pek çok arıza verdi. SM-M9 hakkında bir fikrim yok.
SM-700 de öyle olacak, bu bütçede uzun ömür beklenmemeli ki.

Mouse bugün elime geçti. Sadece kısa bir bilgilendirme yapacağım alacaklar için. Mouse fiyatının en iyisi diyebilirim. Daha iyi Mouse'ler 150TL'nin üstünde.

Tasarım açısından ben beğendim uzun eli ve kısa eli olanlar da kullanabilir. Abartılı bir büyüklüğü yok ele oturuyor.

Tuşlara gelirsek bir tuşa basacağız diye yumruk atmamıza gerek yok. Tuşlar yumuşak ve kolaylıkla basılabiliyor.

Mouse tekerleği de kaliteli. 6 tuş bulunuyor. Baş parmağımızın geldiği noktada bulunan 2 tuş çok işe yarıyor diyebilirim. Default tuş ayarı bir sayfada veya herhangi bir yerde ileri veya geri gitmemizi sağlıyor.

DPI tuşuna gelirsek mouse 3200DPI'ya kadar çıkıyor. En az 800DPI en yüksek 3200DPI. 800-1200-2000-3200DPI şeklinde 4 DPI seçeneği var.

LED ışıkları konusunda canlı ve güzel renkleri var. Parlaklığı vb. iyi diyebilirim. SM-700 tak-çıkar özelliği ile kolaylıkla kullanılabiliyor. Kablosuna gelirsek mavi-siyah örgülü bir kablo.

Bu benim ilk incelememdi. Everest kötü de olsa fiyatına göre bu mouse aşırı iyi diyebilirim. Bütçenizi fazla çıkaramıyorsanız bu fareyi tercih edebilirsiniz. Yanlışlarım olabilir, eksik yazdığım veya hiç yazmadığım şeylerde olabilir. Dediğim gibi ilk incelememdi bu. Umarım başarılı olmuştur. Başka bir konu hakkında da konuşayım. Mouse daha yeni geldi. Ben alacaklar için sadece bilgilendirme yaptım.

Daha önceden kullandım bunu. Uzun süreden sonra (8 Ay) tekerleği bozuluyor, ışığı daha az yanmaya başlıyor. Bence bu bütçede standart fakat daha kaliteli mouse almak daha mantıklı.

Şahsen almam. Yine de inceleme için elinize sağlık.

SM-700'de öyle olacak, bu bütçede uzun ömür beklenmemeli ki.

Tercihe bağlı hocam teşekkür ederim.

Daha önceden kullandım bunu. Uzun süreden sonra (8 ay) tekerleği bozuluyor, ışığı daha az yanmaya başlıyor. Bence bu bütçede standart fakat daha kaliteli mouse almak daha mantıklı.

Elbette bozulur hocam. Tercih meselesi.

Konuyu açtıktan sonra ban yedim. Yeni açıldı banım.

Kanka hala kullanıyor musun? Halihazırda kullandığım mouse üzerine su döküldüğünden beri arada bağlantısı gidiyor deli etmeye başladı idareten kullanılır mı daha iyisini alana kadar.

Onun yerine bunlardan birini tercih etmek daha mantıklı olucaktır:

Yine de hayırlı olsun.

Geri
Yukarı