Everest SM-770 Kullanıcı İncelemesi

Merhaba arkadaşlar.
Bugün Everest SM-770 mouse aldım.
  • - Üç farklı DPI seçeneği var 800-1200-2000
  • - Ele tam oturuyor tam ideal boyutda.
  • - Sağ click ve sol click tuşlarının hissi güzel, çat çat ses çıkarmıyor yani tam kıvamındalar.
  • - Forward, back ve double click tuşu ise çok yumuşak farkında olmadan insan basabiliyor.
  • - Aynı şekilde sayfayı aşağı yukarı kaydıran çevirmeli şeyde çok yumuşak daha hisli olmalıydı.
  • - DPI değerini değiştirdikçe farklı renkte led ışıklar yanıyor aynı şekilde mouse hareket ettikçede led ışıkların rengi değişiyor. Ama aşırı değil Çin genelevi gibi hissettirmiyor.
  • - Kablosunun dışı kaliteli PSU kabloları gibi ipliksi bir yapıyla kaplı, kolay kolay eskimez.
  • - 29 TL'ye aldım. Çok bişey beklemiyorum tabikide, kutudan çıkalı saatler oldu ama zamanla orası burası bozulurmu bilemem.
Ürünün resimleri şu şekilde;
Kitap kapağı gibi açılıyor kutunun kapağı cırt cırt yapışkanı var. Kutusunu kaliteli yapmışlar ilginç bir şekilde.

57gVGd.jpg
pz0P0o.jpg
A7LJyq.jpg
Wk0Yg4.jpg
YkDbb2.jpg

Şu meşhur türkçe kurallarına uymuşumdur umarım, kesin yanlış bişeyler yaptım yine engellenicem ama olsun, TECHNOPAT kaybeder. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı bende var ve tavsiye etmiyorum, farenin orasında burasını uzay mekiği gibi yapıyorlar çok kir ve toz doluyor aralara özellikle left ve rigt click arasına çok toz birikmiş düzenli olarak temizlediğim halde bu gün left click çalışmaz oldu. Ayrıca ergonomik açıdan CS:GO gibi FPS oyunları oynuyorsanız tavsiye etmiyor zira hızlı reflexlere sahip bir oyuncuysanız bu farenin sizin elinizi rahat ettireceğini düşünmüyorum. Yaklaşık 1 yıl olacak neredeyse kullanmaktaydım ve özellikle serçe parmağımda yaralar oluşmaya başladı, arkadaşımızın attığı 3. fotoğrafa dikkat ederseniz serçe parmağımızın geldi yer kıvrımlı ve sanki tam serçe parmağa özel ve ergonomik açıdan iyi gibi gösteriliyor fakat o açının bittiği yerde mouse alt kapakçığına ait (mouseyi altından tamamen saran çizgi) yere serçe parmağınızın ucu geliyor ve uzun kullanımlarda parmağınızda dayanılmaz bir acı hissediyorsunuz, özellikle iyi oynadığınız FPS oyunlarında. :lanet: :lanet: :lanet:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı