EVGA 1660 Super boşta 55 derece

• Konuyu başlatan Mruo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 62
  • Görüntüleme 3B
Ben de Vatan'dan aldım öyle bir sorun yaşamadım. Ses atabilir misiniz? Bir de tam olarak modeli EVGA 1660 Super sc Ultra değil mi?

25-30 derece akıllı fan desteği bulunmayan kartlarda var. Msi,evga gigabyte otomatik olarak boştayken fanı durduruyor. 50-55 derece de bu durumda normal oluyor.

Dikkatimi çekmedi şu ana kadar ses atarsanız daha dikkatli bakacağım
Benim kart Sapphire Rx 590 kart 60 dereceden sonra dönüyor ama boştayken 35 40 derece arası yani. 50 fazla geldi bana.

Ben de Vatan'dan aldım öyle bir sorun yaşamadım. Ses atabilir misiniz? Bir de tam olarak modeli EVGA 1660 Super sc Ultra değil mi?

Aynen atıyorum ses.

25-30 derece akıllı fan desteği bulunmayan kartlarda var. MSI, EVGA Gigabyte otomatik olarak boştayken fanı durduruyor. 50-55 derece de bu durumda normal oluyor.

Dikkatimi çekmedi şu ana kadar ses atarsanız daha dikkatli bakacağım.

Nasıl yolluyorduk ses dosyası Technopat'ten fazla kullanmadığım için bilmiyorumda.

Son düzenleme:
Aynı kart mı başka kart mı?
Benim kışın 30 derece yazın da 40 derece oluyor boşta ekran kartım. Fan çalışma sıcaklığım 50 derece.
Aynen atıyorum ses.

Nasıl yolluyorduk ses dosyası Technopat'ten fazla kullanmadığım için bilmiyorumda.

YouTube'a yükleyebilirsiniz. Facebook Instagram gibi sosyal medyalar da olur. Link bırakırsınız.

Ses dosyası nasıl göndreceğim Technopat'ten lütfen yardım eder misiniz? Bilgisayarda çıkan sesi kaydettim gönderemiyorum.
Ne bileyim adam beni alıntılamış, ondan onu yanıtladım, onun kartını bilmiyorum. Benim kartım imzamda yazıyor.

Garantiye yollasam mı acaba?
Ses dosyası nasıl göndreceğim Technopat'ten lütfen yardım eder misiniz? Bilgisayarda çıkan sesi kaydettim gönderemiyorum.

Coil whine sorunu var kartta aldığım yere götürdüm bir sorun olmaz dediler ama sesten rahat edemiyorum.

Coil whine sorunu var kartta aldığım yere götürdüm bir sorun olmaz dediler ama sesten rahat edemiyorum.
YouTube'a yükleyebilirsiniz. Facebook Instagram gibi sosyal medyalar da olur. Link bırakırsınız.

İnternete coil whine sesi yaz. Sendeki ses de öyleyse coil Whine'dır işte. Çok aşırı ses varsa değişim iste. Rahatsız etmiyorsa uğraşma, yeni gelen kartta da coil whine olabilir yani. Çoğu kartta coil whine oluyor çünkü.

Sizin kasanızda kaç fan vardı.

Geri
Yukarı