EVGA 1660 Super boşta 55 derece

• Konuyu başlatan Mruo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 62
  • Görüntüleme 3B
Kasanıza Fan Takmanız Lazım Hocam
Hayır. Alakası yok. Kartın normal değeri bu. Oyun esnasında 75 dereceyi geçmiyor diyor arkadaş. Bu sıcaklık karta zarar vermez. Boştaki değerler de normal olarak max 55 derece. Bu değerler de karta zarar hiçbir şekilde zarar vermez. Kullanan kişi Eğer bu kadar ısınmamasını isterse msi afterburner ile boştayken kartın fanlarının çalışmasını sağlayabilir fakat gerek yok.

Hayır. Alakası yok. Kartın normal değeri bu. Oyun esnasında 75 dereceyi geçmiyor diyor arkadaş. Bu sıcaklık karta zarar vermez. Boştaki değerler de normal olarak Max 55 derece. Bu değerler de karta zarar hiçbir şekilde zarar vermez. Kullanan kişi eğer bu kadar ısınmamasını isterse MSI Afterburner ile boştayken kartın fanlarının çalışmasını sağlayabilir fakat gerek yok.

Anladım hocam ben buralarda yeniyim zaten.

Ses dosyası nasıl göndreceğim Technopat'ten lütfen yardım eder misiniz? Bilgisayarda çıkan sesi kaydettim gönderemiyorum.

Garantiye yollasam mı acaba?

Coil whine sorunu var kartta aldığım yere götürdüm bir sorun olmaz dediler ama sesten rahat edemiyorum.
Hocam sesi yükleyebildiniz mi?YouTube'a yükleyebilirsiniz. Facebook Instagram gibi sosyal medyalar da olur. Link bırakırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ve
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
şimdi oldu hocam.
ve
şimdi oldu hocam.

Arkadaki çınlama sesi aynı odada olduğunuz zaman çok rahatsız ediyor.

Son düzenleme:
ve
şimdi oldu hocam.

Arkadaki çınlama sesi aynı odada olduğunuz zaman çok rahatsız ediyor.
Bende bu sorun yok hocam. Kronik değil sanırım.

Sizce bir garantiye götüreyimi bana ileride sorun çıkartır mı?
Size şöyle söyleyeyim. Ben 1660 super serisinde göz kırpma sorunu yaşıyordum.
Vatana gönderdim bu sorundan dolayı tam 3 hafta boyunca kart gelmedi. Bir oyun bilgisayarı bileşeni için bu kadar fazla servis süresi olmaması lazım. Sorunu çözemediler fakat nvidia driver yayınladı sorun öyle çözüldü. Siz de bu kadar uzun bekleyebilirsiniz. Bu sorunu fazla kafaya takıyorsanız iade ve ya değişime gidebilirsiniz. Fakat bence kulaklıkla oynarken duymuyorsanız takmayın bence

bu mesajda dediğiniz sorun varsa bence garantiye gönderin. Can sıkıcı gibi duruyor.

Dosya Ekleri

• 2ADED7AD-8326-469F-9A43-39F837F5A717.png
    2ADED7AD-8326-469F-9A43-39F837F5A717.png
    476,8 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Size şöyle söyleyeyim. Ben 1660 Super serisinde göz kırpma sorunu yaşıyordum.
Vatana gönderdim bu sorundan dolayı tam 3 hafta boyunca kart gelmedi. Bir oyun bilgisayarı bileşeni için bu kadar fazla servis süresi olmaması lazım. Sorunu çözemediler fakat NVIDIA driver yayınladı sorun öyle çözüldü. Siz de bu kadar uzun bekleyebilirsiniz. Bu sorunu fazla kafaya takıyorsanız iade veya değişime gidebilirsiniz. Fakat bence kulaklıkla oynarken duymuyorsanız takmayın.

Bence.
Bu mesajda dediğiniz sorun varsa bence garantiye gönderin. Can sıkıcı gibi duruyor.

Aynı sorunu yaşayanlarda değiştirmişler kartı bendemi göndersem diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı