Evga 780 Tİ SC 5k monitoru destekliyor mu?

@eycey
Asus 24 inç , 144 hertz.

Asus VG248QE 24” LED 1920x1080 1ms 3 Yıl Fiyatı

Asus 27 inç , 144 hertz.

Asus 27" Vg278Hr Geniş Ekran 3D Led Monitör - Vatan Bilgisayar

@Silinen üye Çoklu kart desteklemeyen hiç bir yazılım çift gpu bir kart ile çalışmaz. DirectX 12 ile microsoft amca bize mantle'dan daha fazlasını lütfederse işler değişebilir. Fps değerleri zaten ortada. Mantle olmasaydı tek titan black çift gpu'lu r9 295X2'den sadece 6 fps daha az verecekti. Aradaki 1600 liraya ve nvidia sürücü optimizasyonuna bu değişilmezdi.

Ama Cuda ile özel işiniz yoksa ve bütçe sorunu yoksa sadece şuanki oyunlarda en yüksek fps diyorsanız tamam r9 295X2.
Ama bu yarış iki kişilik. Ve birinci sürekli değişiyor.

Sanirsam 4k'dan vazgectim onun yerine asusun Amazon.com: VG278HR 3D LED 144Hz: Computers & Accessories bu monitorunu alirim. En azindan 3D'si var :D Kalsin oyle illaki kullanirim. Full ayarlarda digerinde full ayarlarda belki yirtilma ve fps sorunu cikabilir.

(P.S.= Sizin turkce yasaginiza *****. Yasaklayana da *****. Ban verene de. Bune ** Amerikada yasiyoruz. Turkce mi kullancam klavyeyi. Kim ne takar burda kac kere dedim yurt disinda yasayan arkadaslarimiz var forumda veyahut yurt disindan alinmis makineleri var. Onlar icin bir istisna yapilmali. Adamlar isini ingilizce klavye seklinde hayatini entegre etmis. Kasmayin bu kadar agzimi bozdum cunku yeter...)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı