EVGA Dual RTX 2080 Ti

Pantheon

Megapat
Makaleler
159
Yer
Bursa-İnegöl
Daha fazla  
Meslek
Pc Doktoru
Profil Kapağı
1524814261
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Özel bir şey yapılmamış ancak görüntü harika.

Evga'nın o sade metalik tasarımını her zaman sevmişimdir. Karta çok güçlü bir ağırlık katıyor. Üst kısımdaki full metal gövdeyi transparan plastik malzeme ile değiştirmeleri çok güzel olmuş. Kartın ağırlığı hakkında bir veri var mı bu arada? @Pantheon

Pek dikkat etmedim ağırlığına açıkçası. Etiket de çalışmamış tesadüfen gördüm konuyu.

Muazzam bir marka. Tek sevemediğim şey "iviciey" diye okunması şu marka hakkında.

Güzel de üstteki ekran kartı orada pişmiyorsa ben de bir şey bilmiyorum. Hem yeterli hava alacak boşluk yok hem de gelen hava alttaki kart tarafından ısıtılmış.

Güzel de üstteki ekran kartı orada pişmiyorsa ben de bir şey bilmiyorum. Hem yeterli hava alacak boşluk yok hem de gelen hava alttaki kart tarafından ısıtılmış.
Muhtemelen sistemi sadece şekil şukul olsun diye toplamışlar. Yoksa bu bütçeyı ayırdıklarında custom sıvı soğutma kullanıyorlar genelde.

Yeni dizayn kasalar bi beni mi heyecanlandırıyor? Kurtuluyoruz şu klasik kasa modellerinden. Kasa içi sıcaklığı falan gösteriyor ya yakın zamanda güzel ürünler gelecek gibi gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı