EVGA ekran kartları alınır mı?

yasdasda

Centipat
Merhabalar, Sapphire RX 580 8 GB Pulse ekran kartım var ve AMD ekran kartlarının kronik sorunlarından dolayı oyun oynayamıyorum bende ekran kartımı değiştirmeye karar verdim ama AMD ekran kartı istemiyorum canımı çok yaktı EVGA ekran kartları nasıldır alınır mı?

EVGA 2060S mi almalıyım yoksa ASUS ROG STRIX 2060S mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
EVGA, NVIDIA'nın en kaliteli kart üreten partneridir. Merkezide, üretim merkezide Amerika'dadır. Yani diğer markalardan ziyade Tayvan değil de amerikan malıdır.

Hocam şöyle bir video buldum bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben olaya farklı bir bakış açısı getireyim. Şimdi XFX markası nasıl desem birçok kişi çok kaliteli bir marka olduğunu özellikle yurt dışında tercih edilen sağlam bir marka der. Fakat gel gelelim XFX RX 590 tam bir rezalet. Yani diyeceğim şudur bir markanın kaliteli olması her zaman kaliteli ürünler ortaya çıkardığı anlamına gelmiyor. O yüzden tercih ederken iyi araştırmak lazım alınacak olan modeli. Yazdıklarım yanlış anlaşılmasın hiçbir şekilde "Fanboy" değilim ve hiçbir markayı savunmuyorum sadece görüşlerimi dile getirdim. Benim diyeceklerim bu kadar. İyi günler iyi forumlar.

ASUS ROG STRİX 3 fanlı modeli tavsiye ederim.Oyunlarda yük altında 60 dereceyi görmüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam şöyle bir video buldum bakabilirsiniz.

Ben olaya farklı bir bakış açısı getireyim. Şimdi XFX markası nasıl desem birçok kişi çok kaliteli bir marka olduğunu özellikle yurt dışında tercih edilen sağlam bir marka der. Fakat gel gelelim XFX RX 590 tam bir rezalet. Yani diyeceğim şudur bir markanın kaliteli olması her zaman kaliteli ürünler ortaya çıkardığı anlamına gelmiyor. O yüzden tercih ederken iyi araştırmak lazım alınacak olan modeli. Yazdıklarım yanlış anlaşılmasın hiçbir şekilde "fanboy" değilim ve hiçbir markayı savunmuyorum sadece görüşlerimi dile getirdim. Benim diyeceklerim bu kadar. İyi günler iyi forumlar.

Bir yandan haklısın ama RX 500 ve 5000 serileri bir çoğu kronik hatalı yazılımsal sorunları sorun üretici firma değil bence AMD'nin kendisi ekran kart hatalarını düzelteimyor benim görüşüm tabii ki bu yardımcı olduğun için teşekkür ederim.
O zaman EVGA alayım şu ana kadar hiç kötü yoruma rastlamadım peki Ryzen 2600 işlemcide sıkıntı yapar mı acaba darboğaz vs.

Bir yandan haklısın ama RX 500 ve 5000 serileri bir çoğu kronik hatalı yazılımsal sorunları sorun üretici firma değil bence AMD'nin kendisi ekran kart hatalarını düzelteimyor benim görüşüm tabii ki bu yardımcı olduğun için teşekkür ederim.
O zaman EVGA alayım şu ana kadar hiç kötü yoruma rastlamadım peki Ryzen 2600 işlemcide sıkıntı yapar mı acaba darboğaz vs.
Bu yorumda bulunduğun için "Fanboy" kesim tarafından linç yiyebilirsin hazır ol :D Şaka bir yana darboğaz konusunda bir bilgim yok hocam.

Bu yorumda bulunduğun için "Fanboy" kesim tarafından linç yiyebilirsin hazır ol :D Şaka bir yana darboğaz konusunda bir bilgim yok hocam.
Onlar benim ne demek istediğimi anladı 😊
ASUS ROG STRİX 3 fanlı modeli tavsiye ederim.Oyunlarda yük altında 60 dereceyi görmüyor.

Tesekkür ederim yardımın için 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı