EVGA GTX 750 Ti Nasıldır?

Kart güzel de ederi en fazla 350-400TL. Pahalıya koymuş. Güncel oyunları 1080p 30FPS oynatıyor ama monitörünüz 900p ise orta-yüksek ayarlarda 45-50 rahat aldırır. Kötümsenecek bir kart değil bende Galax olanı var tek fanlı model 900p monitör ile açmadığı oyun yok.

500TL ye tek fanlı 4GB MSI RX460 bulunuyor çok daha iyi bir seçim olur.

Kart güzel de ederi en fazla 350-400TL. Pahalıya koymuş. Güncel oyunları 1080p 30FPS oynatıyor ama monitörünüz 900p ise orta-yüksek ayarlarda 45-50 rahat aldırır. Kötümsenecek bir kart değil bende Galax olanı var tek fanlı model 900p monitör ile açmadığı oyun yok.

Hangi karttan bahsediyorsunuz? Ayrıca RX460 4GB İşleyecek kadar güçlü değil.

GTX 1050 daha iyi ama.

Ve biraz da Nvidia kullanmak istediğimden dolayı GTX 1050 Ti almak istiyorum. Sonuçta kendine özel şeyler var, AMD Hala sürücü sorunları ile uğraşırken olmaz yani.

Bende öyle düşündüm, bu fiyata bu kart şaşırttı.
GET Yapınca gene salatalık gönderemez mi?
Gönderse bile geri iade talebinde bulunursun. Para sahibinden
Ve biraz da Nvidia kullanmak istediğimden dolayı GTX 1050 Ti almak istiyorum. Sonuçta kendine özel şeyler var, AMD Hala sürücü sorunları ile uğraşırken olmaz yani.
Bulabilirsen 1050 al kesinlikle üzmez seni bende öyle düşünüyorum kendime.

1050 Ti bence gerekiz pahalı ama AMD sürücü sorunu var doğrudur.

GTX 1050 daha iyi ama.
Değil. TPD değeri ve güncel teknoloji desteği ile RX460 önde verdiği 5FPS fazlalık iyi yapmıyor kartı.

Yeni oyunlarda fark daha da kapanıyor yer yer RX460'ın öne geçtiği oluyor.

AMD Hala sürücü sorunları ile uğraşırken olmaz yani.
Bende RX460 kullanıcısıyım son sürücü ile problemler giderildi. O sürücü problemleri RX550, 560 ve yeni XT olan kartlarda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı