EVGA GTX 750 Ti Nasıldır?

Çok fazla ilan atıldı o yüzden kimin attığını karıştırdım lütfen kusura bakmayın.
Merak ettiğim bir soru var, ben bu işlemci ve 1050 ile Valorant oyununu sorunsuz oynayabilir miyim?
@aliipekmg12 kötü haber, 2 GTX 1050'de satılmış. :(

Şöyle bir şey var zaten işlemci ekran kartına tam güç vermezse darboğaz olur. Zaten sen darboğaz alacaksın fakat sıkıntı yaratmaz eğer ileride işlemcini güçlendireceksen işine yarar 1050 için üzüldüm. Diğer ilanlara da bakabilirsin.

Q9550 ve RX560 geçen aya kadar kullandığım sistemdi. İşlemciye abanmayan oyunlarda darboğaz yapmıyor ama sınırın RX560 olsun ve o bütçeye AMD almalısın bence NVIDIA gereksiz pahalı oluyor genelde. Ve o yazılım sorunları tamamen şans işi bu güne kadar RX560'ta 1 tane bile sorunla karşılaşmadım.

Q9550 ve RX560 geçen aya kadar kullandığım sistemdi. İşlemciye abanmayan oyunlarda darboğaz yapmıyor ama sınırın RX560 olsun ve o bütçeye AMD almalısın bence NVIDIA gereksiz pahalı oluyor genelde. Ve o yazılım sorunları tamamen şans işi bu güne kadar RX560'ta 1 tane bile sorunla karşılaşmadım.

1050 veya 1050 Ti için söyledim onları olabilir çünkü işlemciyi kullanmadım.

Geri
Yukarı