Evga markası hakkında görüşleriniz nelerdir?

Kimseyi yanlış yönlendirdiğimiz yok. Boşuna gerilim yaratacak sözler söylemeyin. Ben düşünmeden ekledim dedim. Evga'nın ne kadar iyi olduğunu bildiğim için. Talihsizlik cw sorunu ile karşılaşınca iade ettim. Düzgün okuyun bir dahakine.
Ben gayet düzgün okudum, cw sorunu tüm markalarda olan ortak bir sorun, düşünceler bazen yanlış yönlendirebiliyor. Objektif olmak gerekiyor. Teşekkür ederim.
Edit: Evga doğrudan değişim yapıyor, diğer markalarda durum nedir bilmiyorum, fakat Evga garanti veriyor cw konusunda, müşterisini uğraştırmıyor.

GTX 980 ClassiFied'ın içinde olduğu bir OverClock testi atar mısın?

İncelemede ki kartta SuperClocked modeli imiş. GTX 970 FTW modelinin içinde olduğu bir test atar mısın?

Konumuz; hangi GTX970'in daha iyi olduğu. Classfield'in karşılığı MSI Lightning'dir. Çıktığı zaman elbette her iki kartın karşılaştırmasını yaparız.

EVGA GeForce GTX 970 FTW ACX 2.0 varken, neden alt modeli ile kıyaslıyorsunuz ? Kusura bakma ama kimse bu numaraya kanmaz, FTW modeli varken diğerini kim ne yapsın ? En iyi gtx 970, evga 970 FTW modeli istediğin yere gir testlere bak.

Performance
blt_subnav.gif
NVIDIA GTX 970
blt_subnav.gif
1664 CUDA Cores
blt_subnav.gif
1216 MHz GPU
Memory
blt_subnav.gif
4096 MB, 256 bit GDDR5
blt_subnav.gif
7010 MHz (effective)
blt_subnav.gif
224.3 GB/s Memory Bandwidth

1140MHz Core Boost Clock:1279MHz

4096MB GDDR5 7010MHz Memory

MSI'ın GPU frekansı, EVGA'nın 88MHz altında. Küçük bir dokunuşla rahatlıkla daha fazla değerlere çıkar. Ayrıca numara yapmıyorum hatta kıyaslamayı da ben yapmadım, testler Bit-Tech tarafından yapılmış. Konu hakkında itirazın varsa mail atıp durumu anlatabilirsin.

1140MHz Core Boost Clock:1279MHz

4096MB GDDR5 7010MHz Memory

MSI'ın GPU frekansı, EVGA'nın 88MHz altında. Küçük bir dokunuşla rahatlıkla daha fazla değerlere çıkar. Ayrıca numara yapmıyorum hatta kıyaslamayı da ben yapmadım, testler Bit-Tech tarafından yapılmış. Konu hakkında itirazın varsa mail atıp durumu anlatabilirsin.
Aynı ufak dokunuşu evgayada yapılır, testlerde Evga 970 ftw modeli değil ki, onun bir alt modeli kullanılmış, ftw onun hızlandırılmışı oluyor,siz bir alt modeli, msi ile kıyaslıyorsunuz.Ayrıca ftw satışta. Evga nın sitesine bakabilirsiniz.

Aynı ufak dokunuşu evgayada yapılır, testlerde Evga 970 ftw modeli değil ki, onun bir alt modeli kullanılmış, ftw onun hızlandırılmışı oluyor,siz bir alt modeli, msi ile kıyaslıyorsunuz.Ayrıca ftw satışta. Evga nın sitesine bakabilirsiniz.

Satışta olduğunu biliyorum. Ancak en iyi GTX970 markası EVGA derken, ortaya koyduğun sadece 88MHz'lik frekans farkı. Değerlendirme yaparken, her iki kartın maksimum OC skorlarına, ulaştığı maksimum sıcaklık değerlerine, fan gürültüsüne ve en önemlisi teknik servis hizmetine de bakmalısın. Yoksa 88MHz'lik bir fark hiç bir şey anlam ifade etmez.

Evga geforce gtx 970 ftw acx 2.0, Test:
Test: EVGA GeForce GTX 970 FTW ACX 2.0 Review - Page 5

Gigabyte g1 gaming den yüksek sonuçlar almış, gigabyte g1 gaming ise, msi 970 gaming den daha hızlı bir kart.
Test burada: MSI GeForce GTX 970 Gaming OC review - DX11: Tomb Raider

Satışta olduğunu biliyorum. Ancak en iyi GTX970 markası EVGA derken, ortaya koyduğun sadece 88MHz'lik frekans farkı. Değerlendirme yaparken, her iki kartın maksimum OC skorlarına, ulaştığı maksimum sıcaklık değerlerine, fan gürültüsüne ve en önemlisi teknik servis hizmetine de bakmalısın. Yoksa 88MHz'lik bir fark hiç bir şey anlam ifade etmez.
Testler ortada, Evga bu konuda en iyisi. Evga zaten garanti konusunda, dünyanın en iyi markalarından birisidir, bu konuda herkes hem fikir, Testlerde ortada, ısrarla MSI övmenizi anlamadım, Evga gtx 970 FTW modeli, piyasada satın alabileceğiniz en iyi gtx 970 dir. Kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özet olarak calm down fanboys. Ancak her iki tarafında kabul ettiğine göre SC ACX 2.0 modeline karşı Msi önde ki bu model bile Msi'dan pahalı bir model sonuç olarak diğer FTW modelini katmayın çünkü o SC'den pahalı olan onun üst modeli demekki doğal olarak o yüzden onun için arkadaşın dediği gibi Msi çıkaracağı bir sonraki modelle karşılaştırması yapılır Lightining mi oluyor neyse artık.

Genel olarak evga kartların bellek ve çekirdek hızı diğerlerine göre yüksek ancak acx soğutucusu pek iyi denilemez soğutucunun ses çıkardığı bir çok kişi tarafından söyleniyor ancak ben gürültüyü kafama takmam diyorsan evga kartlar idealdir. Evganın hangi modeli dersen classifield en iyisidir.

Özet olarak calm down fanboys. Ancak her iki tarafında kabul ettiğine göre SC ACX 2.0 modeline karşı Msi önde ki bu model bile Msi'dan pahalı bir model sonuç olarak diğer FTW modelini katmayın çünkü o SC'den pahalı olan onun üst modeli demekki doğal olarak o yüzden onun için arkadaşın dediği gibi Msi çıkaracağı bir sonraki modelle karşılaştırması yapılır Lightining mi oluyor neyse artık.

Önce fiyatlara bakın, daha sonra yorum atın.

Msi gaming gtx 970 amazonda : $401.26
Amazon.com: MSI GTX 970 GAMING 4G Graphics Cards GTX 970 GAMING 4G: Computers & Accessories

Evga gtx 970 FTW ACX 2.0: $399.99
Amazon.com: EVGA GeForce GTX 970 FTW ACX 2.0 4GB GDDR5 256bit, DVI-I, DVI-D, HDMI, DP SLI Ready Graphics Card Graphics Cards 04G-P4-2978-KR: Computers & Accessories

Ayrıca msi lightning modeli diye bir model çıkmayacak, artık bu isim altında modellerini piyasaya sürüyor, çıkarsa konulursunuzi hal hazırda en hızlı evga ftw.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı