EVGA RTX 3070 Ti 1 günde fiyat düşmesi

Roket adam

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kaç gündür araştırıyorum ekran kartı almak için 2 güne kadar 17.300 TL fiyatı olan ekran kartı sonraki gün 20.500 TL oldu ve şu anda 16.100 TL. Siz ne düşünüyorsunuz? Bugün gidip almayı planlıyorum.

Dolarda artış olmadığı sürece kart fiyatları MSRP fiyatlarına dönecektir. Durumunuz varsa alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde zaten 20 bin TL falan uçuktu bu kartlar için parası olan zenginler ve çok ihtiyacı olanlara sattılar, şimdi o kadar parası olup ihtiyacı olan kalmayınca fiyat düşmeye başladı he bence fiyatı daha yüksek ama ülkede döviz kurunun ne olacağı belli değilki size en uygun fiyatı bulunca en yakın zamanda almak lazım diye düşünüyorum.

Normalde zaten 20 bin TL falan uçuktu bu kartlar için parası olan zenginler ve çok ihtiyacı olanlara sattılar, şimdi o kadar parası olup ihtiyacı olan kalmayınca fiyat düşmeye başladı he bence fiyatı daha yüksek ama ülkede döviz kurunun ne olacağı belli değilki size en uygun fiyatı bulunca en yakın zamanda almak lazım diye düşünüyorum.
Arkadaşlar kafama takılan tek bir soru var ben şimdi ekran kartını aldım eve götürdüm taktım bir problemi var diyelim okuyup araştırdığım kadarıyla ben bu ürünü geri iade almam diyor oysaki vatan'da hepsiburada'da böyle bir problem yok kafamda sıkıntı yaşarmıyım düşünceleri dolaşıyor.

Arkadaşlar kaç gündür araştırıyorum ekran kartı almak için 2 güne kadar 17.300 TL fiyatı olan ekran kartı sonraki gün 20.500 TL oldu ve şu anda 16.100 TL. Siz ne düşünüyorsunuz? Bugün gidip almayı planlıyorum.

Bu ekran kartına göre fiyat aşırı ucuz şaşırtıcı bir durum.

Arkadaşlar kafama takılan tek bir soru var ben şimdi ekran kartını aldım eve götürdüm taktım bir problemi var diyelim okuyup araştırdığım kadarıyla ben bu ürünü geri iade almam diyor oysaki vatan'da hepsiburada'da böyle bir problem yok kafamda sıkıntı yaşarmıyım düşünceleri dolaşıyor.
Kim geri almam diyor?

14.000 TL'ye Galax var. Hem Galax olması hem de Teknobiyotik olmasından ötürü biraz düşündürücü olabilir tabi.

Ya da:

Arkadaşlar kafama takılan tek bir soru var ben şimdi ekran kartını aldım eve götürdüm taktım bir problemi var diyelim okuyup araştırdığım kadarıyla ben bu ürünü iade almam diyor oysaki Vatan'da Hepsiburada'da böyle bir problem yok kafamda sıkıntı yaşar mıyım düşünceleri dolaşıyor.

Problem varsa alırlar ama FPS değerini beğenmedim sıcaklık değerlerini iyi değil gibi durumlarda kabul etmez İtopya.

Yeni konular

Geri
Yukarı