EVGA RTX 3070 vs. inno3D RTX 3070

classy01

Hectopat
Merhabalar, RTX 3070 almayı düşünüyorum. EVGA RTX 3070 XC3 Ultra Black alabilirim veya inno3D RTX 3070 iChill X4 alabilirim. Ikisi de aynı fiyat. Sizce hangisini almalıyım? inno3D tasarım olarak çok hoşuma gitti o yüzden onu çok istiyorum ama diğer tarafta Evga kalitesi var. Sizce hangisi daha mantıklı?
Teşekkürler.

Merhabalar, RTX 3070 almayı düşünüyorum. EVGA RTX 3070 XC3 Ultra Black alabilirim veya inno3D RTX 3070 iChill X4 alabilirim. Ikisi de aynı fiyat. Sizce hangisini almalıyım? inno3D tasarım olarak çok hoşuma gitti o yüzden onu çok istiyorum ama diğer tarafta Evga kalitesi var. Sizce hangisi daha mantıklı?
Teşekkürler.
Hocam ben İnno3d almayı planlıyordum aynı modelden,o fiyata nasıl Evga bulabildiniz acaba?
Evga Vatan'da 7600 Tl,İnno3d GameGaraj'da 6999 Tl.

Hocam ben İnno3d almayı planlıyordum aynı modelden,o fiyata nasıl Evga bulabildiniz acaba?
Evga Vatan'da 7600 Tl,İnno3d GameGaraj'da 6999 Tl.
Evga bugün itopyada 2 saatliğine 6700 lira oldu şu an bitti. Ben 2 saat önce kadar GameGaraj dan Palit Gamerock 3070 aldım çok kaliteli kartmış. Evga dan daha iyimiş yani. Rog Strix rakibiymiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak da bu.
@1FPS Kart yarın elime geçecek isterseniz size değerleri söylerim belki almak istersiniz. Fiyatına göre çok iyi bir seçenek gibi duruyor

Evga bugün itopyada 2 saatliğine 6700 lira oldu şu an bitti. Ben 2 saat önce kadar GameGaraj dan Palit Gamerock 3070 aldım çok kaliteli kartmış. Evga dan daha iyimiş yani. Rog Strix rakibiymiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak da bu.
@1FPS Kart yarın elime geçecek isterseniz size değerleri söylerim belki almak istersiniz. Fiyatına göre çok iyi bir seçenek gibi duruyor
Hocam bende İnno3D ile Gamerock arasında kaldım,atarsanız çok memnun olurum.

Hocam bende İnno3D ile Gamerock arasında kaldım,atarsanız çok memnun olurum.
Yarın söylerim değerleri. O attığım 3070 sıralama videosunun sahibine sordum iChill mi Gamerock mu diye. Adam cevap olarak çok net Gamerock al çok daha iyi dedi inno3D’den. Hem overclock olarak hem ısı olarak. Bende öyle yaptım.

Yarın söylerim değerleri. O attığım 3070 sıralama videosunun sahibine sordum iChill mi Gamerock mu diye. Adam cevap olarak çok net Gamerock al çok daha iyi dedi inno3D’den. Hem overclock olarak hem ısı olarak. Bende öyle yaptım.
Tamamdır,yarınki ısı değerlerini bekliyorum o zaman...

Özellikle FurMark'da 30 dakika yük altı testi yapar mısınız? Ben 3080 olanını düşünüyorum MSI Gaming xtrio ya göre nasıl diye düşünüyorum. Geçen hafta Gigabyte Aorus 3070 iade ettim.
Yaparım. Aorus da fiyatına göre iyi soğutma sağlamıyormuş sanırım. Araştırmalarıma göre bu Gamerock hem güzel bir fabrika overclocku ile geliyor hemde çok sıcak değilmiş. Biraz baktım internetten benchmark da en fazla 68 derece oluyor bence iyi değer. Kart elime geçince tekrar bilgi veririm.
@1FPS @grc8213 Kart elime geçti. Tüm ayarlar stok iken Heaven Benchmark testinde maksimum 67 derece oluyor.

Overclock + Undervolt işlemi yaptım MSI Afterburner'dan ve +1300 Memory Clock, voltaj düşürdükten sonra en fazl 63 derece oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı