EVGA Supernova GT 650W 80+ Gold Nasıldır?

kenansb

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selamlar.

Kullanan arkadaşlar var mı?
Fikirlerinizi paylaşmak isterseniz çok iyi olur.

Ben ürünü iyice araştırarak sistemime uygun aldım. Merak ettiğim şey tecrübeli kullanıcıların gözünden F/P adına birkaç yorum.
Ürünü çok ağır bir sistemde kullanmıyor olacağım. O yüzden 200 lira verip şunu alırdım demenize gerek yok.
Web sitesinden de kontrol ettim ürünü. Yani kısacası sizlerden yorum bekliyorum.

Gayet güzel bir PSU, iyi bir fiyata aldın. EVGA Türkiye'de çok bilinmese de (PSU kanadında) globalde çokça bilinen bir marka. İyi yaptın yani almakla, ileride sistemi yükseltme konusunda da artı sağlar sana.

Bu fiyata kaçırmaman lazım kaliteli bir PSU. Benim ihtiyacım olmamasına rağmen 750W olanını sipariş ettim, elimdeki 650W Corsair çöp PSU'yu da 2.elde satacağım, hiç değilse PC daha güvenilir olur.

A tier Psu bu fiyata kaçmaz.
Tier A olduğunu görmüştüm. Yani Mercedesin Maybach serisi gibi diyorlar :D
Bu fiyata kaçırmaman lazım kaliteli bir PSU. Benim ihtiyacım olmamasına rağmen 750W olanını sipariş ettim, elimdeki 650W Corsair çöp PSU'yu da 2.elde satacağım, hiç değilse PC daha güvenilir olur.

Teşekkürler dostum, cihazı aldım zaten.

Bende EVGA GT 650'yi aldım arkadaşlar. Normalde bir süre araştırmadan bileşen almam ama PSU ihtiyacım olduğundan EVGA ve 80+ Gold'u 649' a görünce hemen aldım. Umarım pişman olmam ne dersiniz arkadaşlar?

Bende EVGA GT 650'yi aldım arkadaşlar. Normalde bir süre araştırmadan bileşen almam ama PSU ihtiyacım olduğundan EVGA ve 80+ Gold'u 649' a görünce hemen aldım. Umarım pişman olmam ne dersiniz arkadaşlar?

Hayır olmazsın, gayet kaliteli ve güzel bir PSU. Eline sorunlu veya hasarlı ürün gelmediği sürece üzmez.

Arkadaşlar PSU'yu teslim aldım hemen montajladım. Gayet iyi çalışıyor. Parça kalitesi mükemmel, fan havalandırma tasarımı gözükmeyecek olsa bile kasanın içerisinde böyle bir şeyin olması iyi hissettiriyor.
Önceki PSU'ma göre çok fazla güvende hissediyorum kendimi...
Şu an fiyatı 1900 TL seviyelerine fırladı.
Normal şartlarda 1500 TL bazında satılabilir gerçekten.

Geri
Yukarı