EVGA SuperNova GT550-650-750 İndirimleri

Coilwhine var hafif. Fan zaten çalışmıyor boşta. Coilwhine var diye güç kaynağı değiştik yine aynı yere çıktık 🤬
Çok mu geliyor sesi?
Bir pislik çıkacağı belliydi zaten. 600 liraya full modüler gold PSU nasıl oluyor diye soruyordum kendi kendime. Birinde de ağır plastik kokusu çıkmış.

Çok mu geliyor sesi?
Bir pislik çıkacağı belliydi zaten. 600 liraya full modüler gold PSU nasıl oluyor diye soruyordum kendi kendime. Birinde de ağır plastik kokusu çıkmış.
Dert edecek bir şey değil hocam plastik kokusu geçer malzeme kalitesi ve kabloları sağlam. cw şans işi ben de yok yeri geliyor 30k'lık ekran kartında da çıkıyor.

Çok mu geliyor sesi?
Rahatsız edecek kadar çok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Telefonda ses daha iyi geliyor.

Rahatsız edecek kadar çok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kötü bir deneyim. Çok geçmiş olsun. İade ya da içinize sinerse ürün değişimi talep edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı