EVGA SuperNova GT550-650-750 İndirimleri

Bende şimdi korktum benimki ne hikmetse gelmedi. Acaba bende çıkar mı coil whine. Kargosu gelenler acaba düzgün ve korunaklı şekilde mi geldi kargolarınız?

Bende şimdi korktum benimki ne hikmetse gelmedi. Acaba bende çıkar mı coil whine. Kargosu gelenler acaba düzgün ve korunaklı şekilde mi geldi kargolarınız?
Kargo sağlam, zaten PSU'nun kendi kutusunun içi de süngerli.
PSU SAĞLAM MI ORASINI BİLEMEM. Klavyenin bir ledi öldü, umarım tesadüftür. Eğer yarına kadar bir led daha giderse İt opya'yla çözüm sürecine oturacağız gibi görünüyor. Talihsizlikler silsilesi oldu resmen.

Kargo sağlam, zaten PSU'nun kendi kutusunun içi de süngerli.
PSU sağlam mı orasını bilemem. Klavyenin bir LED'i öldü, umarım tesadüftür. Eğer yarına kadar bir LED daha giderse it Opya'yla çözüm sürecine oturacağız gibi görünüyor. Talihsizlikler silsilesi oldu resmen.
Bende yarın geldiğinde bakacağım inşallah düzgün şekilde elime geçer. Çünkü modüler PSU'ya ihtiyacım vardı.

Cidden PSU takıldığında bozulduysa çok sıkıntı sizinki klavyeniz nedir? Bende yarın geldiğinde bakacağım inşallah düzgün şekilde elime geçer. Çünkü modüler PSU'ya ihtiyacım vardı.
Steelseries APEX 7 TKL. PSU'nın bunu yapacağını sanmıyorum muhtemelen denk geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı