Evga Uluslararası Garanti Sağlıyor Mu?

TuğcanDirik

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben Amazon.com üzerinden Evga GTX 1080 FTW almak istiyorum. Evga ürünlerine uluslararası garanti olanağı sağlıyor mu acaba? Burada bir sorun ile karşılaşırsam tekrar Amazon'a mı göndereceğim yoksa burada yaptırabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar ben Amazon.com üzerinden Evga GTX 1080 FTW almak istiyorum. Evga ürünlerine uluslararası garanti olanağı sağlıyor mu acaba? Burada bir sorun ile karşılaşırsam tekrar Amazon'a mı göndereceğim yoksa burada yaptırabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.
Bildiğim kadarıyla EVGA markasının ülkemizde garantisi sağlanıyor. Amazondan ürünü getirttikten sonra burada siteye giyip kayıt yaptırılıyor sanırım... Bu arada Amazon sitesini kullanmayı bilmiyorsanız, Amazon.com kullanma rehberine göz atabilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz sorularınız olur ise konu açabilir veya rehberin altına yorum olarak sorabilirsiniz. Fakat ben soru soracaksanız konu açmanızı öneririm.

Amazon ile konuştum Chat'ten ama bir sorun ile karşılaştığımda onlara geri yollamam gerektiğini söylediler. Burada halledilmiyor sanırım.

Amazon ile konuştum Chat'ten ama bir sorun ile karşılaştığımda onlara geri yollamam gerektiğini söylediler. Burada halledilmiyor sanırım.
Detaylarını tam olarak bilmiyorum. Fakat en azından garantisi sağlanıyor. @SypeR @Recep Baltaş arkadaşa yardımcı olursanız,size minnettar olacaktır...

Evga'nin sitesine girip urunu kayit ettiriyorsunuz. Daha sonrasinda garantilik bir durum oldugunda bize en yakin servis olan Almanya'ya urunu gonderiyorsunuz. Lakin ilk basta gonderirken kargo ucretini siz oduyorsunuz. Daha sonra urun servisten dondugunde Evga Almanya servisie mail atiyorsunuz kargo ucretinin geri iadesi icin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı