EVGA Vs. ASUS

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu haftasonundan başlayıp 10 gün içerisinde pc toplamayı planlıyorum. 2 gün önce EVGA Ekran Kartlarının vatan pc internet sitesinde yer aldığını gördüm şimdi size sorum;

GTX780 Ti SuperClock ACX GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Asus Gtx780 Ti Directcu 2 O.C Gddr5 3Gb 384Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

GTX780 Ti Classified ACX GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Hangi kartı seçmeliyim?
ASUS tercihim fakat ben ne bilirimki. :D

Evga parasını hakedebilir ama Asus kötü değildir yani ikisi de iyi ama fiyat ve kalite olarak ASUS ama EVGA daha iyi eğer bütçeniz uygunsa.

2 Gündür araştırıyorum fakat EVGA'nın öyle aman aman bir ekstrasını göremedim ASUS'u seçsem bile BF4 Ultra rahat 120 FPS+ de oynatıyor. Araştırdığım şey sadece FPS oranları değil tabii ki fakat yinede öyle 200-300 lira veripte alacağım aman aman ekstra bir özellik göremedim. :/ (Bütçem uygun, np.)

GTX 780Ti Classifield daha iyi, çekirdek hızı %17 daha hızlı. Ama gel gelelim oyunda 6FPS daha fazla almış. GTX 780Ti ile arasında 300TL fiyat farkı var. Sence değer mi ? Bence değmez. Ayrıca kartın başına birşey gelirse garantisini hangi firma karşılayacak? Ben şahsen bilmiyorum.

EVGA GTX 780 Ti Dual Classified w/ ACX Cooler | techPowerUp GPU Database

crysis3_1920_1080.gif

Aynı şekilde düşünüyordum fakat başka düşünceleride duymam lazımdı o yüzden zaten konu açma gereği duydum. :D bildiğim kadarıyla Türkiye'ye destek veren bir firma değil verse bile ne kadar verebilir ki ASUS'la gitmeyi düşünüyorum, bir iki yorum daha bekleyeceğim şimdiden teşekkürler.

Videoda 20:09 saniyesinde Mesut Çevik söylüyor hangisinin daha iyi olduğunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı