Evime Türk Telekom magnet bağlattım

4.5G hızında "sınırsız" olan kota diye anladım ben. Hayırlı olsun. Genel olarak bir problemle karşılaştınız mı? Bir yakınım için bakınıyorum.

Merhaba kimi yerlerde sadece Telekom binasından yapıldığı söyleniyor. Yani demenize göre herhangi bir TT şubesinden de yapılabiliyor değil mi?
Merhaba, ben Bursa'daki 2 AVM içindeki bayiye gittim birisi tam bir şey bilmiyordu diğerine gittim biz veremiyoruz ofise gidin dedi.
Ofise gittim sıra numarası alma yerine Magnet hakkında bilgi almak için geldim dedim ona göre bir tane sıra numarası verdi. Bir süre sonra sıra bana gelince gittim sorularımı sordum sonrasında ise bağlatmayı onayladım.
Buradan ofis ve mağazaları görebilirsin. Sayfada bul deyip ofis kelimesini aratarak kendinize yakın ofisleri bulabilirsiniz.

4.5G hızında "sınırsız" olan kota diye anladım ben. Hayırlı olsun. Genel olarak bir problemle karşılaştınız mı? Bir yakınım için bakınıyorum.
4.5 G hızında Sınırsız (Kotasız) adında aldım ben. Ama takılı sim kartın mesajlarına bakınca (Arayüzden) 12 Mbps hıza sahip olduğunu gördüm. Hız simetrik 12. Yavaşlama olmadı daha.
Kurulum için, ofisten çıktık, 1 saat geçmeden müsaitseniz eve gelelim dediler.

Ekran Görüntüsü (16).png

Aynı yoldan gidiyor ikisi de nereden baksak. Biri 4G 53 ms alıyor. Biri eve kadar fiber 1 Gbps internet pingi 51 komik.

Ping testi yapabilir misiniz bazı oyunlarda ve vie.vale.net e tracert yapar mısınız?
Sırf sizin için valo indirdim ve kolsuz şekilde oynadım.
Sorun yokken 25 - 50 arası oldu ping. Arada kötüleşince 180'lere kadar vurdu. Ama oyun oynanacak seviyeydi yine.

@ChaosBey Magnetten şu ana kadar memnun kaldınız mı?
Evet memnun kaldım.
Son zamla beraber 450 TL olunca mecbur bu ay sonunda iptal edeceğim.
Düşük pingle Valorant vs oynatabilecek kadar stabildir. Hız olarak Simetrik 12 mbps sınırsız pakette.

Yeni konular

Geri
Yukarı