Evimizde Ukrayna'lı birisi kayıtlı görünüyor

Cthulhussy

Centipat
Daha yaklaşık 10 dakika önce falan aniden kapı çaldı, evimizde Ukrayna'lı birisi kayıtlı gibi görünüyormuş, daha geçenlerde kontrolünü yapmıştım oysaki, kimse kayıtlı görünmüyordu biz de beklemiyorduk böyle bir şey, az önce kız arkadaşımla şok olduk :D. Nasıl bunlar bizim evimize kayıtlı görünüyor arkadaşlar bilgisi olan var mı? 2 ay önce falan yabancı kimse kayıtlı görünmüyordu.

Hocam klasik mernis dataları falan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dakika 6.35
Yani şimdi bu birinin benim T.C.'me sahip olup bu şahsı evime onların kaydettiği anlamına mı geliyor?

Peki tamamen rastgele bir biçimde yaşanmış olamaz mı? Şu an T.C'mi çalmasından şüphelendiğim eskiden arkadaşm dediğim tipler var gerçekten de, bu tarz Discord sunucularında bulunmuş insanlar kendileri, zaten sonra onlarla aramı açtım ama hala şüpheleniyorum. Korkmaya başladım :D.

Peki tamamen rastgele bir biçimde yaşanmış olamaz mı? Şu an T.C'mi çalmasından şüphelendiğim eskiden arkadaşm dediğim tipler var gerçekten de, bu tarz Discord sunucularında bulunmuş insanlar kendileri, zaten sonra onlarla aramı açtım ama hala şüpheleniyorum. Korkmaya başladım :D.

Her yerden bulmuş olabilirler hocam zaten isim soy isim doğum tarihi ile bulabiliyorlar.

Rastgele yaşanmış olabilir ama tam bilmiyorum ama para ile bile yaptırabilirler gibime geliyor.
Peki yapmam gereken bir şey var mı? Polislere gerekli şeyleri ilettim, evimizde bir Ukraynalının barınmadığını ifade ettim, ayrıca bu işin devamı gelirse, cidden benim veya kız arkadaşımın T.C'si birinin elindeyse ne yapmalıyım bir fikriniz var mı?

Geri
Yukarı