Evimizin etrafına yapılan Türk Telekom kutuları fiber midir?

ravenizm

Decapat
Arkadaşlar, İstanbul'un zeytinburnu ilçesinde marmarayların dibinde oturuyorum. Geçen cumaya gittiğimde (evden 1 sokak ileride 50 metre falan) TT çalışanlarının kutu kurduğunu gördüm. Sonra cuma çıkışı bizim binanın 10-15MT ötesine bir tane daha koyduklarını gördüm. Sağına soluna baktım ama TT logosundan başka bir şey yoktu sonra aklıma takıldı acaba fiber midir diye bende sorayım dedim tahaütün bitmesine 1 hafta kaldı. Sizce fiber midir ona göre TT'den ayrılacağım.

Yeni yapıyorlarsa bence fiberdir. Ama siz her halükarda TT den ayrılın bence. 😄 Sonuçta aynı alt yapıdan internet sağlıyan bir çok firma var. TT gibi dolandırıcı bir firmada durulmaz.

Yeni yapıyorlarsa bence fiberdir. Ama siz her halükarda TT'den ayrılın bence. 😄 Sonuçta aynı alt yapıdan internet sağlıyan birçok firma var. TT gibi dolandırıcı bir firmada durulmaz.

Hocam çok çektim TT'den ama TürkNet'de konuşacak adam yok dükkan yok bir şey yok ben internet gelmedi mi kime gideceğim ayrıca MH ile ilgili bir sürü şikayet var.
Kesin olarak bilemeyiz. Ancak Zeytinburnu'na VDSL altyapı döşeneceğini zannetmiyorum. Büyük ihtimal fiber altyapıdır.
hocam sormayın ya zeytinburnundayım 2 tane marmaray var evin arkasında ama 5mb down alıyorum şaka gibi
TTNET'i arayıp sorun o kutular 35Mbit'de olabilir 100 Mbit'de.

Hocam nasıl sorabilirim yardımcı olur musunuz.

Hocam çok çektim TT'den ama TürkNet'de konuşacak adam yok dükkan yok bir şey yok ben internet gelmedi mi kime gideceğim ayrıca MH ile ilgili bir sürü şikayet var.
musunuz.
Tek Türknet yok ki millenicom var netspeed var daha bir sürü firma var. Zaten şuan bence hangi firmaya geçerseniz geçin tahattütsüz internet almaya çalışın. Bir sorun olduğunda tahattüt süresini beklemeyin. İlk önce tahattütsüz deneyin sonra isterseniz uygun fiyat için tahattüt verirsiniz.

Arkadaşlar, İstanbul'un zeytinburnu ilçesinde marmarayların dibinde oturuyorum. Geçen cumaya gittiğimde (evden 1 sokak ileride 50 metre falan) TT çalışanlarının kutu kurduğunu gördüm. Sonra cuma çıkışı bizim binanın 10-15MT ötesine bir tane daha koyduklarını gördüm. Sağına soluna baktım ama TT logosundan başka bir şey yoktu sonra aklıma takıldı acaba fiber midir diye bende sorayım dedim tahaütün bitmesine 1 hafta kaldı. Sizce fiber midir ona göre TT'den ayrılacağım.

Aslina bakarsan o beyaz kutu onemli degil. Icindeki onemli. Cunku her beyaz kutu fiber olmuyor. Mesela bizim buralar beyaz kutuyla dolu ama internet TT HiperNet hocam.

Şu an genelde bir fiber calismasi var. Eger adamlarda fiber dediyse sorun yok o zaman. Bir de Telekom'un veya diger internet saglayicilarin uugulamasi var. Adresinde hangi alt yapiyi gosteren onu deneyebilirsin. Ya da telekomsa 444 0 375'i arayip alt yapinizi sorgulayabilirsiniz. En temizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı