Evkurda elden taksit

Olacak o kadar. Kredi kartın yoksa, bankalar kredi vermiyorsa mecbur alıyorsun. Zaten ekonomimiz mükemmel olduğu için beklemeyip alırsan 2-3 ay sonra ürün aldığın o fiyatlara gelmiş oluyor.

Sakın o toplara girme. Elden taksit diye girersin binbir dertle çıkarsın.

Alakası yok. Ben alışveriş yaptım bin bir dertle çıkmadım. Kredi kartına 12 taksit ödüyorsan evkur 12-18-24 ay taksit yapıyor. Ödemeler düzgünse kimseye bir şey olmaz bu hayatta. Günü gecikirse 3-5 lira vade farkı koyuyor. Bence normal. Kredi kartı extre hesabı keserken 30 ila 50 TL arası bsmv tahakkuku olarak başka eklentiler altında daha fazla para da alıyor. Bu evkur masum kredi kartı suçlu yapmıyor. Sadece yaşadığım ödeme durumları.

Alakası yok. Ben alışveriş yaptım bin bir dertle çıkmadım. Kredi kartına 12 taksit ödüyorsan evkur 12-18-24 ay taksit yapıyor. Ödemeler düzgünse kimseye bir şey olmaz bu hayatta. Günü gecikirse 3-5 lira vade farkı koyuyor. Bence normal. Kredi kartı extre hesabı keserken 30 ila 50 TL arası bsmv tahakkuku olarak başka eklentiler altında daha fazla para da alıyor. Bu evkur masum kredi kartı suçlu yapmıyor. Sadece yaşadığım ödeme durumları.
3 bin liralık malı 8 bin liraya satması başlı başına dert zaten. Ayrıca sen sıkıntı yaşamadın diye başkası yaşamayacak demek değil. Ha yaşamayabilir orası ayrı. Karar onun.

3 bin liralık malı 8 bin liraya satması başlı başına dert zaten. Ayrıca sen sıkıntı yaşamadın diye başkası yaşamayacak demek değil. Ha yaşamayabilir orası ayrı. Karar onun.

Alınan ürün ödediğin fiyatı hak etmiyor demiştim zaten. Karar zaten onun forum sahibi o. Sen alakasız bir yorum yazıyorsun arkadaşım.

Ancak istediğim bilgisayar evkurda yok söylesem istediğim bilgisayarı getirme şansları var mıdır Intel i3 10100F 3.6GHz, GTX1660 Super 6GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyun Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik

Arkadaşıma İncehesap'tan 10.500 veya 11 bin TL'ye son rakamları tam hatırlamıyorum. PNY 3060-Ryzen 3600 işlemcili bir sistem almıştık. Bir dönemde İtopya satmıştı. Benim fikrim. 9, 10, 11 bin TL ödeyecek bir insan bence bir şekilde RTX 3060'lı ekran kartlı kasayı kullanmasını canı gönülden isterim. Eğer çok acil değilse maddi olarak biraz daha kendine zaman tanıyıp 3060'lı bir sistem bakmanızı tavsiye ederim.
Sıkıntı yaşayan birçok tanıdık gördüm. O yüzden yazdım. Neyse ki gereksiz olacağı kararını verecek sen değilsin.

Şu tartışmayı büyütmesen. Yakışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı