Evli olanlar sosyal medyada göründüğü gibi gerçekten mutlu mu?

Bunu bilemezsin. Kimisi olduğu gibi atar, kimisi gösteriş için atar. Ben ayda yılda bir atarım eşimle fotoğraf, zaten fazla fotoğrafım da yoktur profilimde. Evliyim, sosyal medyaya attığım fotoğraflardaki gibiyim. Neysem oyum yani.

Bunu bilemezsin. Kimisi olduğu gibi atar, kimisi gösteriş için atar. Ben ayda yılda bir atarım eşimle fotoğraf, zaten fazla fotoğrafım da yoktur profilimde. Evliyim, sosyal medyaya attığım fotoğraflardaki gibiyim. Neysem oyum yani.
evlilik mi bekarlık mı sizce ? 2021 yılı itibariyle maddiyat olarak ve şuan ki nesilin düşünce yapısıyla evlenilir mi ?

peki sizce evlilik mi bekarlık mı ?

Bekarlık başka evlilik başka. Gençliğinde bekarlık cazip gelebilir ama belli bir yaştan sonra evlilik daha ağır basıyor. Kafa yapısıyla alakalı. Olgun bir kafa yapısına sahipsen evlilik mantıklı geliyor.
evlilik mi bekarlık mı sizce ? 2021 yılı itibariyle maddiyat olarak ve şuan ki nesilin düşünce yapısıyla evlenilir mi ?

Ben 29 yaşındayım, evleneli 8-9 ay kadar oluyor. Maddi olarak insanı zorladığı tartışılamaz. Belli bir birikimin olması ve arkanızda babanızın durması gerekiyor. Anca altından kalkılır. Borç harç kalırsa da takılan altınlardan ödenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı