Evolve Stage 2 Beta Ses Aniden gidiyor

Ragvand

Kilopat
Daha fazla  
Evolve Stage 2' yi Steam' dan ücretsiz indirdim ancak oyunun ortasında bir anda oyunun sesi tamamen gidiyor. Ama diğer seslerde sorun yok Skype, Curse vs. gayet düzgün çalışıyor. Oyunu kapatıp açınca ses geliyor ancak yine bi 30-40 dakkika sonra aynısı oluyor. Sizce sorun nedir?

Eklemeyi unuttuğum bir ayrıntı daha, oyun içi sesli sohbet çalışır durumda.

Evolve Stage 2' yi Steam' dan ücretsiz indirdim ancak oyunun ortasında bir anda oyunun sesi tamamen gidiyor. Ama diğer seslerde sorun yok Skype, Curse vs. gayet düzgün çalışıyor. Oyunu kapatıp açınca ses geliyor ancak yine bi 30-40 dakkika sonra aynısı oluyor. Sizce sorun nedir?

Eklemeyi unuttuğum bir ayrıntı daha, oyun içi sesli sohbet çalışır durumda.
Selamlar,

Tek aklıma gelen oyun ayarlarını devrediyor olabileceği. Örnek olarak vereyim benim gibi bir kulaklık kullanıyorsanız kendi ses kartına sahip olan oyun ayarlarından otomatik seçtiğinizde otomatik olarak diğerine geçebiliyor. Bu durumda o kulaklığın açılması gerekiyor yada kapanması gerekiyor. Ayarlardan kullandığınız kulaklığı otomatik seç değilde neyi kullanıyorsanız onu seçip denemenizde yarar var başka oyunlarda bu sorunu yapmıyorsa muhtemelen evolve da sorun var demektir.

Kolay Gelsin..

Peki ben bunu otomatikten nasıl çıkarta bilirim. Oyun içinden mi yoksa Logitech' in yazılımından mı?
Bu arada G430 kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı