Evrim Karşıtlığı ve Evrimi Yaymak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Evrimi kabul etmeyenler insanlar neden kabul etmiyor? Çünkü kendi dinine uymadığını düşünüyorlar ama kendi kitaplarına baktıkları da yok ki. Peki neye göre yorumluyorlar bu oğuldan oğula geçen bir cahillik mi? Cahilliği nasıl yeneriz şimdi küçük çocuklara bilim öğretmezseniz hiç bir zaman gelişmeyecektir. Devlet bilimsiz bir devlet yıkılmaya mahkumdur. Dinleri masal ile öğreniyorlar bilimle öğrenmeleri lazım çünkü gerçek olan o felsefe yapmaları lazım bunların felsefe yaptıkları da yok ve kitapları yerine mezhepcik girmiş. Cahilleri uyutmak için kurulmuş bir kuruluş kendi dinlerinde yazmayan şeyi yapıyorlar. Aynı Hristiyanlık bozulacak hatta bozuldu diyebilir miyiz bilmiyorum. Evrimi argümanların sağlam olduğunu düşünürler başka birilerine bilim anlatamıyorlar kendi aralarında konuşabiliyorlar argümanları o kadar gücü müslümanlık cahil ile besleniyor bundan 1000 yıl önce niye öndelerdi? Unuttular kendilerini kendileri de toplumsal olarak evrim geçiriyorlar bu kadar insafsızlık görmedim kendileri söylenirler ama uygulamazlar mesela Celal Şengör daha inançlıdır bazı müslümanlardan valla. Adam cesur ateistlik diyor benim ideolüm dinleyen adam valla akıllanır tabii görüşleriniz farklı olabilir. Din ile gene dinleyiniz ve çok samimidir kendisi bazen karşısındaki düşünmeyerek konuşuyor o da hastalığından dolayı ve evrimin Charles Darwin'den geldiğini zanneden cahiller var. Anaksimandros ve eski ahitte geçer ilk ilahi din de geçiyor bu beni şaşırtmıştı bilmiyorum. Herhalde doğru felsefe yapmadıkları için inanmıyorlar ve beyinleri basmadıkları için. Bir bakanlık nasıl evrim yok diyebilir kendisi kitap okumamış çok belli çünkü evrim yer çekim kadar gerçek bunlar ne yapacaklarını şaşırmışlar cahillerin sonu geleceğini biliyoruz bir gün bitecek bu Çin işkencesi evrim yok diyenleri görmeyeceğiz 100 sene sonra :) Dediğimiz zaman bizimle dalga geçecekler :) Çünkü gerçek olanı hayır diyorsun delilik aşağıdaki fotoda evrim karşıtı cahil müslümanlığa aday. Evet kibrimizden kabul etmiyoruz deseler amenna ama illa gerçek değilmiş gibi söylüyorlar :) Camdan aşağıya atla daha iyi eyy cahilliğini yüzüne vuran insana küfür etmezsin teşekür edersin. Akıllı olsaydın kendini geliştirirdin. Hala böyle cahilleri görüyorum ve hayattan silme noktasına kadar geliyor... Kendini geliştir sana iyilik yaptım ismini de söylemedim sen kendi üzerine alınmışsın cahil...

Dosya Ekleri

• Cahil.jpg
    Cahil.jpg
    158,4 KB · Görüntüleme: 145
Son düzenleyen: Moderatör:
İsteyen istediğine inanır ve kimse bunu yargılayamaz. Nasıl ki kimse size görüşünüzden ötürü farklı bakmıyorsa siz de onlara bakamazsınız. Yadırgayanların ise kendi sorunu. Herkesin hayatına kimse karışamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı