Evrim teorisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalnız burada troll olan kimse yok, kaçamak cevaplarda verme, kanıt sordum kanıtlayamam diyorsun, ama ben sana karşı delil olarak bir sürü makale ve video atarım. Beyinleri zorlamak ya da insanlarla diyaloğa girmek ne zamandan beri kötü bir şey oldu?
Bu evrim dedikleri şeyde kolpanında kolpasıdır, o bulunan fosiller falan filan hepsi yahudi Amerikan ajanları tarafından şeytanlarla birleşip yapılıp sonra mağaralara toprağa falan filan gömülmüş maymun kemikleridir, onları da insan diye kakalıyorlar bize. Yer miyiz biz. Yahudi Amerikan oyununa gelmeyin. Bu bilim falan filan hepsi İsrail ajanlarının uydurduğu şeyler o yüzden bunlara bu yüzden para veriyorlar ve YouTube orada burada ön yerlere koyuyorlar milleti izleyip kendilerine inansınlar diye. Bu telefon televizyon hepsini şeytan getirdi dünyaya verdi deccal insanları kandırsın ve kendine köle etsin hipnotize etsin diye bilim yok bilim yalan. Madem bilim gerçek neden o atom dur izotopdur falan falancasıdır göremiyorum? Çünkü yok. Bilim yalan Darwin yok.
Cevap vermeyin arkadaşlar, konu troll. Arkadaş eğleniyor kendince.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@377660 pardon hocam, attigini gormemistim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı