Evrim teorisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu troll bu arada. Arkadaş "evrimi araştırdım" deyip "dünya düz" diyor. Kapanması ve burada boşa tartışma çıkmaması daha doğru. Şahsi olarak ben bu arkadaşa kanıt sunup parmaklarımı yoramam. Aynı konudan tonlarca var.

Yalnız burada troll olan kimse yok, kaçamak cevaplarda verme, kanıt sordum kanıtlayamam diyorsun, ama ben sana karşı delil olarak bir sürü makale ve video atarım. Beyinleri zorlamak ya da insanlarla diyaloğa girmek ne zamandan beri kötü bir şey oldu?

Evrim teorisi yalan kütle çekimi yok dünya düz.
Bunu diyen birisi nasıl bir kanıt sunabilir ki? Kaçamak cevaplar da vermiyorum :) Müslümansan Kuran'ı bir kere bile okumamışsın. Kuran insanı mükemmel yarattığını söyler. İnsanda bile kusur vardır. O balığın gözleri olup kör olması her şeyi açıklıyor. Allah neden göz koyup kör yaratmış?

Yalnız burada troll olan kimse yok, kaçamak cevaplarda verme, kanıt sordum kanıtlayamam diyorsun, ama ben sana karşı delil olarak bir sürü makale ve video atarım. Beyinleri zorlamak ya da insanlarla diyaloğa girmek ne zamandan beri kötü bir şey oldu?
Bana atsana merak ettim.

Bunu diyen birisi nasıl bir kanıt sunabilir ki? Kaçamak cevaplar da vermiyorum :) müslümansan Kuran'ı bir kere bile okumamışsın. Kuran insanı mükemmel yarattığını söyler. İnsanda bile kusur vardır. O balığın gözleri olup kör olması her şeyi açıklıyor. Allah neden göz koyup kör yaratmış?

Allah'la bu konunun ne alakası var burada müslümanlığın m sinden bile bahsedilmedi? Neden Müslüman'lara saldırmaya başladın? Kuranı kerimde evrimin reddi çok açıktır.

Allah'la bu konunun ne alakası var burada müslümanlığın m sinden bile bahsedilmedi? Neden Müslüman'lara saldırmaya başladın? Kuranı kerimde evrimin reddi çok açıktır.
Allah'ım sabır ver ya. Ben Müslümanlığa mı saldırdım? Ne hoş. Müslüman olup hiç sorgulamayalım. Ben "Müslümansan" dedim. Müslüman değilsen üzerine alınmana gerek yok. Hala makale bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al. Videoyu sonuna kadar izleyince haber verirsin. Sözler Köşkü atıyor, kıyamam :D Makale istedik ne atıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı